Фестиваль лотосових ліхтарів пройде у Сеулі Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2012 11:32 · Розділ: Культура

Вже найближчим часом у Сеулі пройде традиційний щорічний Фестиваль лотосових ліхтариків, який за звичаєм святкують навесні. Фестиваль лотосових ліхтариків, який відбувається на центральній площі Чонно в Сеулі, має дуже глибокі корені. Старовинна традиція запалювання ліхтарів на честь дня народження Будди залишається актуальною і сьогодні.

Щороку навесні в центральній частині Сеула в районі Чонно збираються тисячі туристів, які бажають насолодитися одним із найкрасивіших та найяскравіших фестивалів, які можна побачити у Кореї.

Парад лотосових ліхтарів (фото з сайту kartoman.ru)
Парад лотосових ліхтарів (фото з сайту kartoman.ru)

Фестиваль лотосових ліхтариків приурочений до Дня народження Будди (8 квітня за місячним календарем та 12 травня за сонячним календарем). Розпочинається дійство з церемонії запалювання ліхтарів на площі перед будівлею Сеульської мерії. А головним заходом на фестивалі є, без сумніву, парад ліхтарів, який проходить через всю центральну частину Сеула. Програма фестивалю включає також безліч інших цікавих заходів та святкових церемоній, серед яких і виготовлення лотосових ліхтарів, дегустація храмової їжі, урочиста церемонія закриття фестивалю тощо.

Після фестивалю в буддійському храмі Понинса в районі Самсон-дон повинна відкритися "Виставка традиційних ліхтарів", а в інших буддійських храмах з цілої країни пройдуть святкові церемонії запалювання ліхтарів. Зауважимо також, що цей фестиваль здавна привертає увагу туристів, які цікавляться не лише буддійською культурою, але й можливістю взяти участь в різних програмах та заходах, особливо в процесі виготовлення традиційних лотосових ліхтарів, а також у заняттях з буддійського живопису.

Джерело: http://www.votpusk.ru

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?