6 релігій, заснованих на кіно та мультфільмах Автор: lesya · Опубліковано: 26.04.2012 08:14 · Розділ: Релігія

Напевне, той факт, що світові релігії не обмежуються Богом, Аллахом або ж Буддою, відомий усім. Однак навряд чи хтось міг би подумати, що в наш час виникнуть течії, які, здавалося б, не мають і зовсім нічого спільного з релігією.

1.Церква Чуваків. Цілком випадково чувак з фільму «Великий Лебовські» став джерелом життєвої мудрості та натхнення для такого собі Олівера Бенджаміна, який став засновником нової хіпі-релігії. У ній дозволено робити все, що вам заманеться. Ця течія налічує близько 150 000 послідовників. Церква Чуваків останніх днів черпає премудрості із філософії китайського даосизму, але за виключенням магії, енергії і т.д.

2.Матриксизм та Нео-Матриксизм. Якщо вам хоча б колись здавалося, що фільм «Матриця» заснований на реальних подіях, то вам пряма дорога до матриксизму. Матриксизм виник у 2004 році і на даний час цю релігію сповідують близько 300 000 осіб. Якщо ви колись цікавилися, куди поділися хіпі з їхньою культурою ЛСД, то саме сюди вони й перекочували. Чого вартий хоча б той факт, що день відкриття ЛСД (19 квітня) вважається офіційним святом матриксистів.

3.Джедаїзм. Ця релігія, заснована на фільмі «Зоряні війни», з'явилася вже досить давно. Самі джедаїсти з усіх сил намагаються підкреслити самостійність своєї релігії та віддаленість її від кінематографу. Кодекс джедаїзму твердить:: «Немає емоцій, є світ. Немає невігластва, є знання. Немає пристрасті, є умиротворення. Немає смерті, є Сила».

4.Арсеїзм. Ця релігія повністю заснована на всесвіті Покемонів. Арсеїсти всерйоз вірять, що творцем світу був покемон на ім’я Арсеус, який вилупився з яйця в місці, де нічого не було.

5.Вудизм. Був собі такий режисер-невдаха Ед Вуд, якому вдалося досягти шаленого успіху. Так, Ед Вуд був автором фільмів, настільки погано поставлених, що вони залучили силу силенну шанувальників. Деякі фанати режисера заснували в 1996 році церкву.

6.Пастафаріанство або Церква Літаючого макаронного монстра. Релігія виникла як протест стосовно світогляду креаціоністів. У відповідь на пропозицію викладання у школі альтернативних теорій походження світу засновник течії Боббі Хендерсон запропонував повідомити учням і про те, що весь світ був створений літаючим макаронних монстром.

Джерело: http://man.most.ua

Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.