У Вайомінгу відкрилися курси для майбутніх довгожителів Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2012 21:05 · Розділ: Краса і здоров'я

У Вайомінгу відкрилися курси для майбутніх довгожителів. Так, нещодавно у Вайомінгу під керівництвом доктора Мішель Бедрик, яка водночас є координатором Central Wyoming College, було організовано постійно діючі курси, покликані допомогти людям вести здоровий спосіб життя та залишатися у формі, тим самим продовжуючи свій вік.

Доктор Мішель Бедрик розробила власну теорію, згідно із якої є кілька основних моментів у поведінці людини, які допомагають досягти їй довголіття та позбутися проблем зі здоров'ям, викликаних неправильним способом життя чи старістю.

На курсах навчать, як стати довгожителем (фото з vkurse.ua)
На курсах навчать, як стати довгожителем (фото з vkurse.ua)

Найперше, що рекомендує всім людям, які хочуть прожити довге і щасливе життя, доктор Мішель, - це вести активне громадське життя та дотримуватися превентивної охорони здоров'я. Інакше кажучи, спеціаліст рекомендує систематично попереджати розвиток цукрового діабету, захворювань серця та різноманітних розладів імунної системи. А для цього слід насамперед дотримуватися загальноприйнятих правил здорового способу життя.

За твердженням медиків, міцне і здорове серце дозволить людині довше зберігати можливість активного пересування, що у свою чергу забезпечить міцність м'язів та кісткових тканин і знизить ризик виникнення старечого недоумства.

Проблему зниження зору, яка є однією з основних та майже неминучих проблему старіння, Мішель Бедрик теж знає, як вирішити. Для цього слід вживати такі корисні речовини та мікроелементи, як бета-каротин та вітаміни С і Е, які допоможуть суттєво сповільнити втрату зору.

Окрім того, на курсах Мішель Бедрик практикує «сміхотерапію» з використанням позитивного гумору, яку, до речі, також вважає незамінною складовою здорового способу життя.

«Користі від хорошого, щирого сміху стільки ж, скільки й від фізичної активності» - додає на завершення координатор школи довголіття.

Джерело: http://novostiua.net/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.