Тіна Канделакі склала рейтинг найтупіших російських знаменитостей Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2012 16:49 · Розділ: Культура

Цими днями популярна російська телеведуча грузинського походження Тіна Канделакі вирішила з'ясувати, наскільки грамотними є зірки російського шоу-бізнесу. Допоміг їй у цьому Твіттер – останнім часом російські знаменитості полюбляють спілкуватися зі своїми шанувальниками та фанатами через цей сервіс.

У рейтингу найбільш грамотних зірок російського шоу-бізнесу лідирує, як не дивно, Михайло Галустян, зірка російського комедійного серіалу «Наша Раша». Тіна впевнена, що саме він знає російську мову бездоганно. Друге місце дісталося коту екс-президента Дмитра Медведєва – Дорофею, а замикає трійку лідерів резидент «Камеді Club» Павло Воля. Це й не дивно, адже Павло є дипломованим вчителем російської мови та літератури.

Четвертим став Іван Ургант, а на п’ятій сходинці рейтингу найбільш грамотних російських зірок опинився Анатолій Вассерман. Щоправда, подейкують, ніби під його ніком у Твіттері пише анонімний віртуал, а не сам Анатолій, але почесне місце йому все одно дісталося.

Тіни Канделакі склала також рейтинг найбільш неграмотних російських знаменитостей, на першому місці якого опинилася скандальна телеведуча Ксенія Собчак. Так, у Собчак проблеми з пунктуацією та написанням власних назв. Не знає вона і як писати голосні у корені слова. Зрозуміло, всі одразу ж заговорили про давню ворожнечу Тіни і Ксенії, однак Канделакі переконує, що особисті стосунки тут ні до чого – при складанні рейтингу найбільш неграмотних зірок російського шоубізнесу вона орієнтувалася виключно на рівень знань.

На другому місці рейтингу опинився нахаба та дебошир Микита Джигурда, відомий тепер під прізвиськом Чубакка. Третім став Діма Білан, хоча його безграмотність у Твіттері Канделакі виправдала надмірною емоційністю. Четверте місце Тіна віддала Євгену Плющенкові, відомому російському фігуристові, у якого, окрім російської, спостерігаються ще й серйозні проблеми із знанням англійської, а замикає рейтинг неписьменних російських знаменитостей популярний співак, актор та скандаліст Філіп Кіркоров.

Джерело: http://skuky.net

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?