Поліцейський отримав хабар у вигляді салату Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2012 14:46 · Розділ: Події у світі

Закони іноземних держав продовжують дивувати нас знову і знову. Так, цими днями співробітник шведської поліції отримав сувору догану за те, що отримав від порушника правил дорожнього руху хабар у вигляді… салату.

А все сталося ось як: поліцейський, перебуваючи на робочому пості, зупинив на дорозі автомобіль, водій якого не пристебнувся ременем безпеки. Співробітник інспекції пояснив, що повинен оштрафувати порушника, попросивши його пред'явити водійське посвідчення. Та виявилося, що й документів у водія нема: їх він забув у ресторані, власником якого і являється.

Поліцейський отримав догану за салат (фото з tsn.ua)
Поліцейський отримав догану за салат (фото з tsn.ua)

Спокійно пояснивши ситуацію поліцейському, власник ресторану запропонував йому з'їздити разом в ресторан за документами. Поліцейський погодився і супроводжував порушника до закладу, після чого сказав, що не випише йому штраф, якщо той пригостить його якимось салатом з меню.

Власник ресторану, звісно, одразу ж погодився на запропоновані поліцейським умови, розпорядившись подати співробітникові правоохоронних органів салат вартістю 65 крон (трохи більше семи євро). Поліцейський пообідав та, як і пообіцяв, не став штрафувати порушника.

Після цього власник ресторану поділився цією кумедною історією зі своїм другом, який служить в поліції, а той у свою чергу поскаржився на свого колегу, який взяв хабар їжею. Скаргу прийняли до розгляду.

Виступаючи перед дисциплінарною комісією, поліцейський, який отримав хабар салатом, на своє виправдання заявив, що прохання принести салат було звичайнісіньким жартом: "Але він (власник ресторану) все одно приніс мені салат".

Комісія зауваження поліцейському зробила, але звільняти з роботи не стала…

http://www.segodnya.ua

Джерело: http://skuky.net

Інші новини розділу