Школа антимистецтв доктора Скетчі Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2012 12:45 · Розділ: Культура

Школа антимистецтва доктора Скетчі (Dr. Sketchy's Anti-Art School) є шокуючим, на перший погляд, місцем, де дозволено і навіть прийнято порушувати всі канони живопису та втілювати найсміливіші фантазії. Щоправда, тільки на полотні. Натурницями тут стають напівоголені танцівниці, творцями - художники-аматори, а джерелом натхнення для одних і для других служить алкоголь. Доводиться говорити тут і про падіння моралі, однак організатори цього закладу переконують, що саме тут створюється «альтернативний живопис»...

Щоправда, школою це місце назвати важко. Воно схоже скоріше на бар, де збираються в основному для того, щоб потусити та весело провести час. Головне - це те, що тут доводиться малювати. Засновники цієї школи А. Б. ФіБС та Моллі Крабапл відшукують найкрасивіших танцівниць бурлеску, щоб ті кожної суботи своїми розкішними тілами позували антихудожникам.

Моллі Крабапл розповіла, що альтернативна художня школа малювання була створена з метою боротьби зі звичайними обмеженнями традиційного мистецтва. Дівчина вирішила, що насправді малювати оголену натуру дуже сексуально.

Антихудожня школа стала своєрідним втіленням точки зору молодої художниці.

Школа антимистецтв
Школа антимистецтв

І що цікаво: доктор Скетчі, на честь якого й було названо школу, - це вигаданий корумпований віденський лікар. В описі, опублікованому на офіційному сайті антихудожньої школи, він постає, скажімо, як прем'єр-міністр альтернативного малюнка.

Зрозуміло, що студентів у школі чимало. Тут безліч художників, студентів, ілюстраторів та просто цінителів живопису. До школи вони носять свої матеріали, а танцівниці натурщиці спочатку зображують своєрідну «розминку», приймаючи мальовничі пози протягом 1,2 та 5 хвилин. Можна домовитися і про 10 і 20-хвилинні варіанти позування. Окрім створення шедеврів альтернативного мистецтва, художники беруть участь у всіляких конкурсах типу «найкращі вії» або «найкращий комікс», в яких картини митців порівнюються та зіставляються, що дозволяє зосередитися на деталях.

Джерело: http://opa.kg/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?