Принц Вільям та Кейт Міддлтон стали ляльками Барбі Автор: lesya · Опубліковано: 25.04.2012 10:45 · Розділ: Події у світі

Королівське подружжя (фото з сайту starslife.ru)
Королівське подружжя (фото з сайту starslife.ru)

Неймовірний ажіотаж та галас навколо британського принца Вільяма і його дружини герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон не вщухають досі. І ось з нагоди річниці весілля цієї зіркової пари компанія-виробник всесвітньо відомих ляльок «Барбі» Mattel випустила в продаж ляльки Вільяма та Кейт.

Однак, на превеликий жаль більшості шанувальників цієї пари у США, придбати іграшкових Вільяма та Кейт уже не вийде. А все тому, що «обмежену серію» з 25 000 пар ляльок розкупили заздалегідь, отож у вільний продаж вона навіть не надійшла.

Так, ще місяць тому компанія дозволила всім бажаючим зробити передоплату та «забронювати» ляльок принца і герцогині. В результаті всю партію викупили ще до того, як виробник почав розсилати товар покупцям. До речі, бажаючих поповнити свою колекцію іграшковими Вільямом та Кейт не злякала навіть ціна. Коштувало це іграшкове подружжя майже 100 фунтів, а це близько 160 доларів. Щоправда, вже зараз на різноманітних інтернет-аукціонах цю пару ляльок, одягнену в точні копії весільних нарядів, продають мало не в двічі дорожче.

На сьогоднішній день цей ляльковий набір можна придбати у найбільшому лондонському магазині іграшок Hamleys.

Мініатюрні весільні костюми ляльок в точності копіюють плаття Кейт та парадний мундир Вільяма на церемонії одруження у Вестмінстерському абатстві, яка відбулася 29 квітня 2011 року. Більше того, на руці ляльки-герцогині красується навіть знаменитий перстень з величезним сапфіром. За словами виробників ляльок, Барбі у вигляді королівської пари є, скоріше, предметом колекції, а не іграшкою.

У даному контексті журналісти вирішили дізнатися, що з цього приводу думають прості смертні. І ось які відгуки вони отримали.

Рейчел, туристка з Австралії, висловила захоплення молодим подружжям: «Вони дуже гарні, це молода пара, і, на мою думку, вони представляють сучасний шлюб, я надзвичайно люблю їх, вони просто чудові».

Однак лондонці виявилися вибагливішими. «Набір ляльок слід було випустити минулого року, і це було б чудово, та зараз ювілей королеви і Олімпіада - не лише вони удвох в центрі уваги», - таку думку висловила одна з перехожих. А за словами іншої, ляльки взагалі вийшли незугарними та схожими на карикатури.

Та незважаючи на те, що ляльки сподобалися далеко не всім, сама королівська пара зберігає популярність у цілому світі.

Джерело: http://www.newsland.ru/

Інші новини розділу