Японці створили окуляри для схуднення Автор: lesya · Опубліковано: 24.04.2012 15:08 · Розділ: Нові технології

Сьогодні проблема зайвої ваги охопила людство. І в погоні за новими способами схуднення, які б дозволили розпрощатися з надмірною вагою без виснажливих дієт та відвідувань спортзалу, винахідники вигадують все нові й нові виверти. Так, останнім досягненням у цій галузі стали різні моделі особливих окулярів, розроблених японцями, - такі окуляри нахабно обманюють мозок.

Стало відомо, що вже найближчим часом в японських аптеках можуть з'явитися нові засоби для схуднення - і це будуть не таблетки чи якісь біодобавки, а гаджети, створені на основі останніх досягнень інженерної науки.

Всі ці засоби різнитимуться в технічних деталях, однак їх об'єднуватимуть дві спільні властивості: по-перше, вони є окулярами, причому не звичайними, а призначеними для обману головного мозку, по-друге, користуватися ними зможуть люди з цілком нормальним зором.

Проста модель таких окулярів для схуднення використовує принцип бінокля - сівши в таких окулярах за обідній стіл, володар «оптичного приладу» побачить порцію їжі на тарілці, збільшену на цілих 50%.

Винахідники переконані, що, дивлячись на порцію їжі величезних об’ємів, ви скоріше відчуєте, що наситилися, і припините трапезу раніше, ніж зазвичай.

Інша модель окулярів для схуднення є набагато складнішою. Такі окуляри оснащені дисплеєм, на якому людина, яка одягає пристрій, бачить реальне зображення власних рук, проте у поле його зору на те місце, де знаходиться тарілка з їжею, проектується зображення ситної висококалорійної їжі. Для посилення ефекту оправа окулярів випускатиме відповідні запахи - таким чином, ви їстимете дієтичне рисове печиво, викликаючи у себе образи шикарної вечері в дорогому ресторані.

До речі, ще одна модель окулярів для схуднення вже знаходиться у масовому виробництві. З вигляду це звичайні сонцє

жєезахисні окуляри, однак світ крізь ці окуляри набуває темно-синього відтінку. Творці цього винаходу, співробітники компанії Yumetai, стверджують, що будь-яка їжа, набувши кольору шкільного чорнила, стає вкрай неприємною на вигляд.

Джерело: http://www.med2.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.