Під час перегляду порно можна осліпнути Автор: lesya · Опубліковано: 23.04.2012 08:28 · Розділ: Медицина

Вчені з’ясували, що при перегляді порнофільмів сексуальні центри мозку пригнічують активність зорових. Відповідне дослідження проводилося фахівцями Університету Гронінгена (Нідерланди). В рамках експерименту, в якому взяли участь 12 гетеросексуальних жінок сексуально активного віку, піддослідним показували три відеозаписи, під час перегляду яких за допомогою позитронно-емісійної томографії проводили спостереження за активністю їхнього мозку. В першому відео оповідалося про підводний світ Карибського архіпелагу.

Два інших відеоролика були чітко еротичного змісту. Але в першому все обмежувалося еротикою, а другий був відвертим порно. І з'ясувалося, що лише найбільш відверті сцени сприяли зниженню припливу крові до зорових центрів мозку. Вчені пояснюють це тим, що мозок зазвичай прагне зекономити енергію, і в разі сексуального збудження перевага віддається саме йому.

У випадку з переглядом порнофільму глядач і так знає, що там відбувається, отож деталі зображуваного йому не важливі. Приміром, інформація про те, якої форми стіл, на якому все відбувається, для сексуальних центрів абсолютно марна. За словами дослідників, підвищена активність зорових центрів може супроводжувати тривожний стан: мозок безперервно вимагає все більше інформації ззовні для того, щоб вчасно запобігти небезпеці. В такому випадку зорові аналізатори пригнічують сексуальні центри.

До речі, інша група вчених нещодавно з’ясувала, що еротичні фільми можуть вилікувати від простатиту. Медики з Сінгапуру впевнені, що регулярний перегляд фільмів еротичного змісту, корисний для здоров'я чоловіків. Вчені пояснюють, що у переважної більшості представників сильної статі спостерігаються проблеми з передчасною еякуляцією, яка не надто подобається і їхнім партнеркам. За словами професора урології Лін Фа Цая, одним із найефективніших способів відстрочити цей момент є якраз перегляд порно. Більше того, фільми для дорослих допомагають пацієнтам з простатитом. Фахівці твердять, що мастурбація під час перегляду порно стимулює виділення так званої нездорової сперми, дозволяючи знизити ризик виникнення інших серйозних захворювань сечостатевої системи.

Джерело: http://news.siteua.org

Інші новини розділу