Моделі, які досягли успіху в бізнесі Автор: lesya · Опубліковано: 23.04.2012 23:57 · Розділ: Суспільство

Нещодавно спеціалісти видання Forbes склали список моделей, які досягли успіху в бізнесі. До нього потрапило тринадцять красунь.

На першому місці рейтингу опинилася знаменита Хайді Клум, яка стала «ангелом» Victoria's Secret, виробника нижньої білизни. Однак сьогодні німецька красуня, якій за сорок, активно працює як у Німеччині, так і за кордоном. У США Клум веде реаліті-шоу про дизайн Project Runway, а у Німеччині - шоу Germany's Next Top Model, отримуючи частку від доходів усіх моделей, знайдених завдяки цьому шоу, щось типу сетевого маркетинга. Вона також рекламує ювелірні прикраси, антивікові засоби для догляду за шкірою In an Instant, дві лінії одягу для вагітних та матерів Loved і Lavish. На додачу Хайді торгує гаджетами на своєму власному веб-сайті. Два роки тому вона запустила свою лінію стильного одягу спортивного типу.

Хайді Клум (фото з сайту newizv.ru)
Хайді Клум (фото з сайту newizv.ru)

Друга сходинка дісталася Жизель Бундхен. Дружина футболіста Тома Бреді свого часу викликала хвилю дискусій у світі, заявивши, що матерів треба законодавчо зобов'язати годувати грудьми. Найдорожча модель у світі, яка отримує $ 25 млн на рік, працює як з представниками високої моди типу Balenciaga і Versace, так і з виробниками одягу для масового ринку на кшталт H&M. Бундхен є також власницею готелю Palladium Executive в Бразилії. У 2009 році вона заснувала фірму, яка займається виробництвом екологічно безпечних засобів для догляду за шкірою Sejaa.

Замикає список лідерів Кейт Мосс, яка стала іконою стилю на початку 1990-х, коли працювала з Calvin Klein. Лінія одягу від Мосс з моменту запуску в 2007 році принесла $ 40 млн, з яких їй дісталося близько $ 2 млн. Кейт Мосс заробляє близько $ 9 млн на рік, залишається обличчям Versace, Vogue Eyewear та ювеліра Девіда Юрмала. Модель також представляє чотири аромати у Coty, серію дорогих сумок у Longchamps.

Четвертою стала Кеті Айрленд, за нею слідує Тайра Бенкс, шосте місце – у Іман, яка є дружиною Девіда Боуї. Сьоме та восьме місця зайняли Джозі Маран та Моллі Сімс відповідно, дев’ята сходинка дісталася Елізабет Херлі, а замикає десятку найуспішніших моделей Сінді Кроуфорд. Одинадцяте, дванадцяте, тринадцяте місця в Ель Макферсон, Марісі Міллер та Ерін Уоссон.

Джерело: http://www.ekhoplanet.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.