Вагітний чоловік став одиноким батьком Автор: lesya · Опубліковано: 23.04.2012 15:21 · Розділ: Цікаві факти

Знаменитий трансгендер на ім’я Томас Біті, якого журналісти прозвали "вагітним чоловіком", розлучився з дружиною після дев'яти років спільного сімейного життя. Про це повідомив сам Томас в ефірі телеканалу CBS.

Нагадаємо, що у 2007 році фотографії бородатого вагітного Біті шокували весь світ. А все тому, що Томас народився жінкою на ім’я Трейсі Лагондіно. Свого часу він навіть брав участь у конкурсі краси "Юна Міс Гаваї". Однак у 2002 році Біті наважився пройти курс процедур та операцій зі зміни статі, залишивши при цьому жіночі репродуктивні органи. Тоді йому видалили молочні залози та ввели гормони.

Томас познайомився зі своєю майбутньою дружиною Ненсі, коли йому виповнилося 24. У 2003 році молодята одружилася. Весілля відбулося на Гаваях. Згодом, коли з'ясувалося, що Ненсі не може мати дітей (їй видалили матку), Томас вирішив, що народить дитину сам. З цією метою він припинив приймати гормони, і, коли менструальний цикл відновився, завагітнів в результаті процедури штучного запліднення.

Влітку 2008 року Томас Біті народив дочку, яку назвали Сьюзан Джульєтт, ще через рік на світ з'явився син Остін Олександр, а роком пізніше - ще один хлопчик - Дженсен Джеймс.

"Насправді, коли я зрозумів, що завагітнів, я одразу ж почав шукати в Інтернеті відповідну інформацію, щоб дізнатися, як жінки переносять болі при вагітності, - розповів про свою першу вагітність Томас, - однак у мене болю не було - все пройшло на диво легко".

І лише після народження трьох дітей 38-річний Біті вирішив зупинитися. Нещодавно він закінчив усі необхідні операції зі зміні статі. "Ненсі ще не бачила мене нового", - поділився з журналістами Томас.

Зауважимо також, що Томас ніколи не шкодував, що йому знову довелося стати жінкою. Більше того, незважаючи на жіночі статеві органи, молодик твердив, що у них з Ненсі завжди були повноцінні сексуальні відносини.

На питання, чому ж пара розлучилися, Біті відповідав: "Наш шлюб нічим не відрізняється від інших. Як і всі шлюби, він переживає злети і падіння. На даний час ми живемо окремо". Офіційно пара поки що не розлучилася.

Джерело: http://www.mignews.com http://ua-reporter.com

Інші новини розділу