У США курильну суміш назвали ім'ям Уітні Х'юстон Автор: lesya · Опубліковано: 23.04.2012 13:17 · Розділ: Події у світі

Цими днями в прайс-листі одного з магазинів США, розташованого в Лос-Анджелесі, з’явився новий продукт з ім'ям легендарної співачки. Зауважимо, що магазин спеціалізується на торгівлі легкими наркотиками.

Так, торговий заклад, який отримав назву 45 Cap Elite Herbal Center, додав до свого прейскуранту товар з найменуванням Whitney Houston Og, 14 грамів якого коштували $ 180.

До речі, Уїтні Х’юстон, яка померла 11 лютого 2012 року, стала не єдиною знаменитістю, ім’я якої використали в назві наркотику. Так, у прайс-листі магазина було й ім’я скандально відомого актора Чарлі Шина. До речі, марихуана під назвою Charlie Sheen Og продавалася за тією ж ціною, що і курильна суміш "Уїтні Х'юстон".

Уїтні Х'юстон (фото з deutsch-tuerkische-nachrichten.de)
Уїтні Х'юстон (фото з deutsch-tuerkische-nachrichten.de)

Однак радіти хоч найменшим контактом з улюбленими знаменитостями прихильникам куріння марихуани довелося недовго: оригінальні назви курильних сумішей у прейскуранті одразу ж привернули увагу місцевих журналістів, що миттєво насторожило керівників 45 Cap Elite Herbal Center, які негайно виключили обидва типи курильної суміші зі свого прайс-листа.

Зауважимо також, що ні родичі Уїтні Х'юстон, ні керівництво 45 Cap Elite Herbal Center ніяких коментарів з приводу того, що сталося не дають.

Ні для кого не секрет, що Легендарна Уїтні неодноразово зізнавалася у вживанні наркотиків. Більше того, в аеропорту на Гаваях у 2000 році в Уїтні та її чоловіка Бобі Брауна у валізі було виявлено марихуану, через що подружжя оштрафували на $ 4000. Уїтні неодноразово лікувалася від наркотичної залежності, проходила різноманітні реабілітаційні курси. Однак, як виявилося, безрезультатно. І хоча, за словами самої співачки, останнє лікування було успішним, деякі фахівці винять у її смерті саме кокаїн.

Зауважимо також, що вживання марихуани в медичних цілях дозволене в Каліфорнії з 1996 року. Однак через наявність суттєвих розбіжностей між міністерством охорони здоров'я, страховими компаніями та лікарями легкі наркотики може придбати практично кожен, але виключно за рекомендацією лікаря. При цьому рецепти на марихуану не виписуються.

Джерело: http://www.lifenews.ru

Інші новини розділу