На Шрі-Ланці курка народила живе курча Автор: lesya · Опубліковано: 23.04.2012 11:16 · Розділ: Природа

Цими днями шокувати світ вдалося звичайнісінькій курці. Так, за даними ВВС, на Шрі-Ланці сталася насправді дивовижна подія, особливо з точки зору того, що в зоологічному аспекті вона просто неможлива. Тут курка знесла не яйце, а живе та повністю сформоване здорове курча. Представники місцевої влади підтвердили цей факт, підкресливши, що ніколи в житті їм не доводилося бачити нічого подібного.

Курча народилося без яйця
Курча народилося без яйця

На превеликий жаль для зоологів, курка-мати померла при пологах. Та разом з тим її смерть дозволила з’ясувати, в чому ж справа. Державний ветеринар провінції Велімада (Welimada), де й сталася подія, містер Яапа (Yapa), зробив розтин померлої «породіллі», в результаті чого з’ясувалося, що ембріон сформувався всередині статевої системи курки та розвивався там протягом 21 дня все-таки у вигляді яйця. Просто курча вилупилося прямо в утробі, приловчилося вилізти назовні, завдавши при цьому матері-курці травм, не сумісних з життям.

Подія викликала певний резонанс у суспільстві. Так, місцеві журналісти, ще не знаючи усіх професійних подробиць, а маючи лише курча, народжене без яйця, одразу ж поквапилися поєднати це диво з одвічним питанням про те, що з'явилося на світ раніше - курка чи яйце? Мовляв, ось нарешті отримано відповідь: спершу була все-таки курка. У більшості газет Шрі-Ланки з’явилися статті із заголовками саме такого філософського змісту.

Однак ветеринар своїми роз'ясненнями все зіпсував. Парадокс, на рахунок того, хто з’явився раніше, так і залишається нез’ясованим, адже курчаті, народженому від курки з Шрі-Ланки, все ж таки передувало яйце.

Джерело: http://kp.ru/

Інші новини розділу