Ресторан з найбільш нахабним офіціантом світу закрито Автор: lesya · Опубліковано: 23.04.2012 08:09 · Розділ: Події у світі

Нещодавно у Сан-Франциско закрився знаменитий ресторан під назвою "Сем Під", який прославився тим, що в ньому відвідувачів обслуговував "найбільш нахабний офіціант світу". Власником цього закладу є підприємець Девід Хо. Associated Press інформує, що цими днями він вирішив закрити ресторан, оскільки представники контролюючих органів зажадали підвищення стандартів безпеки та покращення санітарних умов.

Ресторан "Сем Під", розташований у китайському кварталі Сан-Франциско, було відкрито понад століття тому. Він представляв собою типову забігайлівку: на вході відвідувачі натикалися на кухню, а сам зал розташовувався на другому поверсі, де знаходилося всього декілька столиків. В ресторані готували традиційну китайську їжу. З другої половини XX століття в ресторані працював офіціант на ім'я Едзелем Форд Фунг, який прославився тим, що грубіянив клієнтам, лаявся, бив тарілки та повсюди скаржився на занадто маленькі чайові.

Також він полюбляв прибирати зі столу ще до того, як відвідувачі завершували трапезу, нахабно критикував вибір клієнтів, садив незнайомих людей за один стіл та вперто відмовлявся подавати клієнтам вилки.

Ім'я Едзелема Форда Фунга стало відоме світові завдяки лауреату Пулітцерівської премії талановитому журналісту на ім’я Герберт Каен, який свого часу працював на San Francisco Chronicle. Він частенько забігав у "Сем Під" та розмовляв з офіціантом, після чого викладав ці розмови у своїх статтях. Саме Каен назвав Фунга "найнахабнішим офіціантом світу", зарахувавши його до списку обов'язкових пам'яток у путівнику по Сан-Франциско.

Більше того, Фунг став героєм серії романів про Сан-Франциско письменника Армістеда Мопіна під назвою "Міські оповідання". А ще на честь цього нахабного офіціанта було названо мережу продуктових наметів, відкритих на бейсбольному стадіоні Сан-Франциско.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу