4 помилки кулінарії Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2012 17:53 · Розділ: Життя

Спеціалісти, провівши спостереження за відомими кухарями в найрізноманітніших ТВ-шоу, дійшли висновку, що багато хто з них робить помилки, які виглядають дрібницями тільки на перший погляд. Насправді ж саме ці, здавалося б, звичні та буденні речі можуть зіпсувати навіть найвишуканішу страву. Ось декілька речей, про які кухарям варто забути назавжди.

1.Тиснява в каструлі. Напевне, вам доводилося чути, що інгредієнти тієї чи іншої страви не повинні доверху заповнювати каструлю чи сковороду, але ж так не хочеться мити дві посудини. Звичайно ж, більшість намагається заповнити каструлю вщерть, однак тут є одне але. Коли ви обсмажуєте овочі в олії, їхня природна волога випаровується. А коли овочів занадто багато, тоді вода не випаровується, і ви овочі не смажите, а тушите. В результаті вони виходять м'якими та не такими на смак. Для того, щоб страва була смачною та ароматною, волога повинна випаруватися швидко, а овочі увійти в контакт зі сковородою.

М'ясо не повинне бути сухим
М'ясо не повинне бути сухим

2.Не шкодуйте приправ. Переважна більшість непрофесійних кухарів насправді не знають, скільки приправи слід додавати до тієї чи іншої страви. Отож краще не шкодуйте ні солі, ні перцю, ні ароматних трав, адже та сама хрустка скоринка, якою ви так насолоджуєтеся в ресторанах, з'являється при правильному використанні спецій. І не турбуйтеся про здоров’я: столова ложка солі в домашньому соусі не зашкодить здоров'ю. Гірше, якщо ви купите готовий соус.

3.Правильно використовуйте рослинну олію. Наливати олію слід на холодну сковороду – так вона розігріється краще і рівномірно розподілиться по краях посудини. Завдяки цьому способу можна легко перевірити, чи варто починати готувати: якщо олія розтікається повільно, сковорода нагрілася недостатньо.

4.Не доводьте м'ясо до сухості. Якщо ви готуєте м'ясо або рибу, то скористайтеся наступною порадою: перед початком готування витягніть м'ясо чи рибу з холодильника - воно має трохи полежати при кімнатній температурі. І навіть якщо м'ясо не заморожене, в центрі воно є холоднішим, ніж по краях, в результаті чого краї можуть пригоріти, поки готуватиметься середина.

Джерело: http://www.fittrends.ru/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.