FIFA відкриє підземний музей в Цюріху Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2012 11:30 · Розділ: Спорт

Фото з go2load.com
Фото з go2load.com

Цими днями стало відомо, що вже найближчим часом представники Міжнародної федерації футболу (FIFA) планують відкрити свій власний музей. Розташовуватиметься він у Цюріху (Швейцарія). Основна особливість цього музею полягає в тому, що він – підземний, а збудують його прямісінько під штаб-квартирою цієї організації.

Повідомляється, що FIFA має намір витратити на створення комплексу 180 000 000 швейцарських франків, а це майже 150 мільйонів євро. Спеціалісти прогнозують, що відкриття такого музею дозволить збільшити кількість робочих місць у штаб-квартирі Міжнародної федерації футболу з 380 до 500.

За даними прес-служби федерації, виконавчий комітет уже затвердив витрати на проект. Залишилося тепер дочекатися схвалення представників влади Цюріха.

В експозиції будуть представлені найрізноманітніші кубки, нагороди та інші футбольні артефакти. Також у комплексі обладнають кінозал для перегляду фільмів у 3D. За словами президента FIFA Зеппа Блаттера, майбутній музей стане «місцем зустрічі мільйонів шанувальників футболу з усього світу».

У даному контексті нагадаємо, що FIFA була створена 21 травня 1904 року. На сьогоднішній день до складу організації входить 208 національних футбольних асоціацій. Під егідою міжнародної федерації з футболу проходять всі футбольні турніри світового масштабу, серед яких і чемпіонат світу FIFA, чемпіонат світу FIFA серед жінок, різного рівня молодіжні та юнацькі чемпіонати, Кубок конфедерацій та клубний чемпіонат планети.

На сьогоднішній день на рахунках FIFA близько 1.2 мільярдів доларів.

Джерело: http://www.novosti.travel

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.