В Музеї алмазів і діамантів відкриється виставка "Срібні ланцюги" Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2012 21:25 · Розділ: Культура

Вже найближчим часом Музей алмазів і діамантів імені Гаррі Оппенгеймера, розташований в Рамат-Гані, відкриє спеціальну виставку срібних виробів юдаїки під назвою «Ланцюги срібла», яка працюватиме з квітня по травень 2012 року. Зауважимо, що єврейське церемоніальне мистецтво здавна приваблює колекціонерів з усіх кінців світу. В пошуках єврейських артефактів, таких як срібні кубки для обряду Кідуш та ханукальні свічники, до Ізраїлю з’їжджається дедалі більша кількість туристів.

В Музеї алмазів з'явиться виставка срібла (фото з сайту belgiya.com)
В Музеї алмазів з'явиться виставка срібла (фото з сайту belgiya.com)

Повідомляється, що на виставці «Ланцюги срібла» буде представлено понад 70 дивовижних робіт зі срібла, створених ізраїльськими митцями Мауріціо Самуелем і Іцхаком Луватоном. Серед найвишуканіших експонатів - мініатюрні срібні копії кубків для вина, коробок для спецій, ханукальні лампи. Інші експонати є творчими відображеннями повсякденного життя - мотоцикл з коляскою Harley Davidson, автомобіль Rolls Royce Silver Cloud, літак, сонячна система, колесо огляду, всередині яких заховані ритуальні об'єкти, такі як свічники для Шабата, різні кубки, указка для Тори, мініатюрні книги Псалмів або ж ханукальна дзиґа.

Мауріціо Самуель – ювелір в третьому поколінні, який працює зі сріблом. Народився він у Румунії, ремесла навчив його батько, Мейстер Лео Самуель. Що ж стосується другого майстра - Іцхака Луватона, – то він народився в Ізраїлі. Розпочав роботу ювеліра та художника, закінчивши навчання в Академії мистецтва Бецалель в Єрусалимі. Роботи цих ювелірів стали основою для найвідоміших колекцій юдаїки, їх можна побачити в музеях і галереях, а також у синагогах усього світу.

Основна експозиція Музею алмазів і діамантів імені Гарі Опенгеймера є справжнім досягненням ювелірної індустрії Ізраїлю. Всі відвідувачі музею зможуть простежити процес перетворення алмаза в діамант. Музей розташований в центрі Алмазної біржі, він є культурно-освітнім центром, який щороку привертає увагу тисяч відвідувачів. Постійні виставки, окрім незрівнянної краси виробів, включають ще й зображення та інформацію на графічних панелях та відео-ролики, які дозволяють глядачеві отримати цікаві знання про коштовні камені.

Джерело: http://atworld.ru/ru

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?