У Лас-Вегасі кожен зможе потрапити в рай Автор: lesya · Опубліковано: 22.04.2012 08:14 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно всі мешканці та гості Лас-Вегаса отримали унікальну можливість грішити скільки завгодно, адже вони все одно зможуть потрапити в рай, спокутувавши всі провини та знайшовши порятунок. При цьому заплатити за такий рай доведеться зовсім недорого - якихось $130. Щоправда, мова тут іде не про життя після смерті, а про чудодійне зцілення після ночі безпробудного пияцтва.

Так, цього року у Лас-Вегасі з'явилася нова незвичайна служба, яка отримала назву "Hangover Heaven", що в перекладі на українську означає "Похмільний Рай". Створено цю службу з метою "лікування різних післясвяткових недуг, незалежно від того, що творилося вчора ввечері". В розпорядженні служби є один великий блакитний автобус та декілька кваліфікованих спеціалістів.

Керівником цього унікального проекту є сертифікований анестезіолог доктор Джейсон Берк, який спеціалізується в основному на лікуванні посталкогольного синдрому. Повідомляється, що «райський» автобус "Hangover Heaven" забиратиме пацієнтів із головних готелів Лас-Вегаса.

Всередині автомобільного салону є кімната для відпочинку, декілька спальних місць, великий м'який диван та навіть ванна кімната. Фахівці запропонують здійснити приємну поїздку тривалістю 45 хвилин, по закінченню якої від вашого похмілля не залишиться й сліду.

Служба працює щодня з 8:00 до 15:00. Кожен пацієнт має можливість обрати один з двох видів реабілітації: перша - "Спокута", яка передбачає внутрішньовенну гідратацію, друга - "Порятунок", в рамках якого вам зроблять внутрішньовенну гідратацію, дадуть ліки проти нудоти, протизапальні та вітамінні препарати. Записатися на прийом можна через веб-сайт служби або ж по телефону – автобус заїде за вами туди, куди ви скажете. І як тільки сеанс протипохмільної терапії на колесах закінчиться, вас висадять там, звідки забрали.

Джерело: http://drunov.ru

Інші новини розділу