Австралійська влада переслідує байкерів Автор: lesya · Опубліковано: 21.04.2012 21:38 · Розділ: Події у світі

Цими днями представники влади австралійського штату Новий Південний Уельс прийняли ряд заходів, спрямованих на боротьбу з бандами байкерів. Зокрема, членам цих банд заборонять носити "кольори" своїх угруповань. Заборона розповсюджуватиметься у 58 пабах, нічних клубах та ресторанах в центральному районі Сіднея. Цей закон повинен вступити в силу в п'ятницю, 27 квітня цього року.

"Носіння байкерівських кольорів не робить тебе супергероєм та аж ніяк не захищає від всесильної руки закону", - зауважив прем'єр-міністра Нового Південного Уельсу Баррі О'Фаррелл (Barry O'Farrell).

Більше того, до травня цього року представники органів влади штату сподіваються заборонити байкерам бути власниками найрізноманітніших тату-салонів, дозволивши працівникам поліції закривати вже існуючі заклади. Поліцейські також отримають дозвіл заходити в тату-салони в пошуках наркотиків без будь-якого ордера на обшук. А все тому, що, за словами О'Фаррелла, 23 угруповання використовують тату-салони в якості прикриття для своєї злочинної діяльності.

На сьогоднішній день байкерам уже заборонили працювати на евакуаторах, в казино та на охоронних підприємствах.

Окрім того, представники влади Нового Південного Уельсу оголосили про введення нових заборон після того, як у Сіднеї в кривавій бійні зійшлися члени двох банд. За статистикою, всього з 1 січня 2012 року в місті відбулося більше 50 інцидентів за участю членів байкерівських угруповань.

До речі, схожі заборони намагалися прийняти і члени попереднього уряду ще в 2009 році, причиною чому стала бійка представників двох угруповань в аеропорту Сіднея, однак Вищий суд визнав такі заборони неконституційними.

Джерело: http://www.newsland.ru

Інші новини розділу