Вражаючі факти, про які мало хто знає Автор: lesya · Опубліковано: 21.04.2012 15:18 · Розділ: Цікаві факти

У світі чимало цікавого та незвіданого, про що ми, прості смертні, іноді навіть не здогадуємося. Ось декілька фактів, які не можуть пояснити навіть учені.

1.Істоти, які можуть вижити в космосі. Тихоходки – це мікроскопічні водні тварини з сегментованим тілом та вісьмома кінцівками. Вони можуть виживати в найекстремальніших умовах, витримуючи в 1000 разів більшу дозу радіації, ніж будь-яке інше живе створіння; температуру, близьку до абсолютного нуля (-273 ° C), та виживають в рідині, яка кипить при +150 °C. Таким чином, ці тварини зможуть вижити навіть у космосі.

2.Індійські ченці здатні підвищувати температуру власного тіла настільки, що її достатньо для висушування мокрих простирадл в холодному приміщенні. Монастир, у якому живуть ці ченці, знаходиться в північній частині Індії. В експерименті з використанням техніки «Туммо» чернець входив у стан глибокої медитації, під час якої інші монахи занурювали простирадла в холодну воду, накидаючи їх на плечі медитуючого. Через якусь годину простирадла були абсолютно сухими.

3.Безсмертна медуза. Turritopsis Nutricula - єдине безсмертне створіння на Землі. Це медуза, яка має здатність замінювати свої старі клітини новими. Отож природною смертю ці мешканці Тихого океану не помирають, і вчені всерйоз стурбовані тим, що цей вид може порушити рівновагу світового океану.

4. Жінка носила дитину 46 років і народила мумію. Фантастична історія Зари Абуталіб бере початок з 1955 року, коли у жінки відійшли води, і вона поспішила до пологового будинку. Однак смерть породіллі, якій робили Кесарів розтин, настільки налякала Зару, що та втекла додому.

Зауважимо також, що в марокканській культурі існує повір'я, ніби дитина протягом тривалого часу може жити в утробі матері, захищаючи цим самим її честь. Зара в міф про «спляче немовля» вірила свято.

З дитиною в утробі Зара прожила більше 40 років, однак раптові нестерпні болі в животі змусили її звернутися до лікаря. І виявилося, що у жінки була позаматкова вагітність, яка зазвичай закінчується викиднем або передчасними пологами. Однак «спляче немовля» Зари чомусь було прийняте організмом жінки як свого роду додатковий орган.

5.Павук Nephilengys malabarensis каструє себе, бажаючи врятуватися від кровожерливої самки. Так, на кульмінаційної стадії спарювання павуки цього виду, «відламуючи» свою чоловічу гідність, тікають, тоді як орган, який залишився в тілі самки, продовжує випускати сперму.

Так павук рятує своє життя, а орган, який відламався, так назавжди і залишається в тілі самки, отож спарюватись з іншим павуком вона також уже не зможе.

6.Люди, які танцюють до смерті. Феномен під назвою «Танець святого Вітта» з'явився в Європі в період між 14 і 17 століттями. Групи людей, іноді їх назбирувалося по декілька тисяч, раптово починали танцювати і не могли при цьому зупинитися. До того ж вони пронизливо верещали, кричали та співали. В цей час у них з'являлися різноманітні бачення та галюцинації. Іноді танцюючі помирали від серцевого нападу.

7.Взимку - парк, влітку – озеро. Це надзвичайно рідкісне природне явище. Один із найкрасивіших пішохідних маршрутів Австрії на півроку перетворюється в озеро, глибина якого сягає близько десяти метрів. Взимку це місце повністю висихає і його використовують для пішохідних прогулянок. Однак влітку сніг і лід в горах тане, і парк перетворюється на доволі глибоку водойму.

Джерело: http://oko-planet.su

Інші новини розділу