Найбезглуздіші примхи російських зірок Автор: lesya · Опубліковано: 21.04.2012 13:25 · Розділ: Музика

Ні для кого не секрет, що на сьогоднішній день чи не найголовнішим документом у житті артиста є райдер, тобто список вимог знаменитої людини, яку організатори концерту чи гастролей беззаперечно зобов'язуються виконувати. Саме ці райдери частенько дають нам можливість зрозуміти, хто із зірок є хто.

Першим у списку зірок з найбезглуздішими примхами значиться популярний актор Дмитро Дюжев, який на Міжнародному фестивалі в Одесі проявив свою не зовсім адекватну принциповість. Спершу ні з того ні з сього артист відмовився представляти кінострічку Юрія Кари під назвою "Гамлет 21-го століття", в якій він зіграв одну з головних ролей. На фестиваль в Одесу приїхало чимало знаменитостей. Тут була представлена й інша нова картина за участю Дюжева під назвою "Вагітний". Її актор все-таки представив, але тільки після того, як організатори заходу задовільнили основну вимогу актора - надати йому біле авто для проїзду до кінотеатру.

Іншою, не менш дивною вимогою артистів Росії є відмова від виходу з літака, якщо в лімузині, який прибув, щоб зустріти знаменитість, немає теплої ковдри. Найбільше ця примха характерна для Маші Распутіної. Та й знаменитий Філіп Кіркоров частенько дозволяє собі непристойні висловлювання стосовно організаторів концертів чи гастролей. Так, короля російської поп-естради в аеропорту зустрічати повинні "лімузин" - це для себе - та три іномарки представницького класу - одна для особистої охорони, а дві - для колективу.

Доволі примхливою в плані раціону харчування є знаменита українська співачка Софія Ротару. В її райдері чітко зазначено, що артистка любить харчуватися тричі на день. І найголовніше, щоб на столі завжди були свіжі продукти з місцевих ринків: яйця, кефір, вода без газу, соки, сир тощо. І обов’язково пляшка віскі CHIVAS REGAL – ясна річ, це вже після концерту. А ось Олександр Олешко та Нонна Гришаєва стосовно алкогольних уподобань більше радітимуть пляшці самбуки. Ще одній зірці російської естради - Валерії - потрібно лише шість тверезих та охайно одягнених охоронців.

Джерело: http://news4k.com

Інші новини розділу