Тримай все в полі зору з новим пристроєм від Nokia Автор: kseniya_www · Опубліковано: 13.01.2009 23:48 · Розділ: Нові технології

Іноді ми забуваємо, куди поклали якусь дрібну річ і витрачаємо купу часу на її пошуки. Нещодавно компанія Nokia презентувала свою нову розробку: спеціальний пристрій, розміром з мізинець - «маячок», що допоможе вам швидко знайти загублену річ.

За словами розробників – його можна причепити до будь-чого. Сенсор передає своє місцезнаходження спеціальній програмі на мобільному телефоні, яка дозволяє відслідковувати місцезнаходження до 100 таких сенсорів в радіусі 100 метрів. Вбудована батарея розрахована на 18 місяців роботи.

Нам поки що залишається здогадуватись, яким чином програма інформує про місцезнаходження сенсора: показує на карті , подає звуковий сигнал, чи повідомляє щось на зразок «холодніше-тепліше», коли наближуєшся-віддаляєшся до загубленої речі.

Невідомо також дата надходження пристрою у продаж та ціна

Уявляєте, як воно: зранку бачити на телефоні абсолютні географічні координати своєї лівої шкарпетки :).


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.