З'явилися парфуми із запахом ноутбука Автор: lesya · Опубліковано: 20.04.2012 23:56 · Розділ: Нові технології

Цими днями група художників із Австралії вразила світ своєю оригінальністю. Так, у тісному співробітництві зі спеціалістами компанії Air Aroma вони розробили духи з ароматом новесенького ноутбука Apple MacBook Pro.

У прес-релізі компанії Air Aroma зазначається, що складний букет духів, названих їхніми творцями Eau de Mac Unboxing, включає в себе «нотки поліетиленової плівки, яка вкриває коробку, запахи фарби, паперу, картону, пластику, та, звичайно ж, аромат алюмінієвого ноутбука, виробленого на заводі в Китаї».

Ідея створення таких оригінальних духів з’явилася у голові трьох мельбурнських художників - Гевіна Белла, Джарра де Куіджера і Саймона Макглінна. Одного разу їм здалося, що запах нових, щойно розпакованих виробів Apple неповторний. Вони припустили, що, можливо, користувачі гаджетів захочуть вдихати цей аромат весь час. Ось так вони й вирішили випустити унікальні духи з ароматом MacBook Pro. «Для того, щоб з точністю відтворити запах, новий нерозпакований гаджет було відправлено в нашу парфумерну лабораторію у Франції. Там провідні спеціалісти змогли виділити декілька зразків аромату, відправивши все це назад в Австралію», - розповіли автори ідеї.

Повідомляється, що новий аромат планують продемонструвати на арт-шоу художників у Мельбурні. Під час виставки духи розпорошуватимуть по приміщенню галереї. На превеликий жаль шанувальників продукції Apple, у масове виробництво аромат не надійде.

До речі, духи з ароматом ноутбука – далеко не перші парфуми з оригінальним ароматом. Так, у світі вже є туалетна вода Funeral Home (Духи Могильні), яка поєднує в собі аромати похоронних букетів із запахом підгнилого листя, духи Vulva Original із запахом вагінальних виділень, духи з ароматом смаженого м’яса, парфуми, що пахнуть лобстером або ж туалетна вода із запахом сиру Стільтон - Eau de Stilton. Ще популярністю у певних колах користуються духи із запахом марихуани та аромат рок-групи, який поєднує в собі запахи тютюну, алкоголю і поту.

Джерело: http://www.aif.ru http://newsoboz.org

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.