Австралієць здався поліції через крадіжку 79 центів Автор: lesya · Опубліковано: 20.04.2012 21:25 · Розділ: Події у світі

Цими днями мешканець Австралії вельми здивував працівників поліції: вкравши з фонтану 79 центів, чоловік вирішив здатися та постати перед судом.

Інцидент з крадіжкою монет стався ще в 1992 році, та лише тепер 38-річний винуватець події все-таки наважився визнати свою провину, хоча 20 років тому він вини не визнавав.

Згідно з матеріалами справи, у 1992 році в місті Гол-Кост 19-річний мешканець Вікторії Саймон Меттерс дістав з фонтану, куди туристи та місцеві мешканці кидали монетки, загадуючи бажання, 79 центів. Юнака затримали працівники поліції, однак він не визнав своєї вини, а згодом навіть не з'явився на засідання суду в своїй справі.

Сьогодні 38-річний Меттерс, здобувши юридичну освіту, працює адвокатом. Що ж власне змусило його здатися поліції, невідомо. Суддя, ретельно ознайомившись з матеріалами справи про крадіжку 79 центів двадцятирічної давності, не став карати підсудного.

Схожий випадок стався трохи раніше у Великобританії. Один британський пенсіонер вирішив повернути власнику кав’ярні вкрадені 50 років тому тістечка.

Саймон Меттерс (фото з vk.com)
Саймон Меттерс (фото з vk.com)


Так, чоловік повернув законному власнику упаковку тістечок Jaffa Cakes, яку він вкрав ще 50 років тому. Джон Біббі, якому сьогодні 65, розповів, що віддати коробку апельсинових бісквітів його спонукало почуття провини, яке ніколи не покидало його.

Джон Біббі вкрав упаковку тістечок ще в далекому 1960 – тоді йому було 15 років і він під час літніх канікул підробляв у кав'ярні. «Я завжди був ласуном, до того ж голодним, отож і вирішив вкрасти бісквіти. Та я ніколи в житті не робив нічого подібного», - кається пенсіонер.

За словами чоловіка, лише недавно він зрозумів, як саме йому позбутися докорів сумління. Пенсіонер вирішив, що повинен у всьому зізнатися власнику кав'ярні Лісу Сімпсону. Довго не думаючи, він зателефонував Сімпсону, домовившись з ним про зустріч.

«Приїхавши до нього додому, я одразу ж зі словами:"Ліс, я повинен тобі де в чому зізнатися" дістав з пакета упаковку Jaffa Cakes. Я все йому розповів, і в мене ніби камінь з душі звалився", - розповів пенсіонер.

У свою чергу 79-річний Сімпсон розповів, що продав кав'ярню в 1972 році і з того часу займається живописом. «Подумати тільки, весь цей час він почував себе винним! Через якийсь пакет з тістечками. Та я навіть не люблю Jaffa Cakes», - розповів екс-власник кав'ярні.

Джерело: http://news.rambler.ru/

Інші новини розділу