Фантастичний дім Флінстоунів втілено в реальність Автор: lesya · Опубліковано: 20.04.2012 19:18 · Розділ: Цікаві факти

Напевне, знаменитий мультиплікаційний комедійний фільм про сімейку Флінстоунів бачили всі. І ось недавно дизайнер Філіп Джон Браун вирішив збудувати дім у стилі цього мультфільму. Власники будинку – знаменитий телеведучий Дік Кларк і його дружина.

Незвичайне помешкання з усіма зручностями в стилі кам'яного століття виглядає досить оригінально в наш час. Ідея автора цього казкового проекту припала до душі та викликала схвалення у багатьох колег дизайнера Філіпа Джона Брауна, які по достоїнству оцінили його, без сумніву, новаторське рішення.

І незважаючи навіть на той факт, що оселя витримана у стилі кам'яного століття, в помешканні є максимальні умови для комфортного та приємного проживання. У будинку є просторий зал, кухня з усіма зручностями й необхідною найсучаснішою технікою та дві спальні. Зрозуміло, що і ванна з туалетом не відстають від усього помешкання, як в дизайнерському оформленні, так і в плані комфорту.

Фантастичний дім Флінстоунів втілено в реальність
Фантастичний дім Флінстоунів втілено в реальність

Як і герої знаменитого американського мультсеріалу, сучасні люди змогли б щасливо та комфортно жити в цьому помешканні, з вікнами, крізь які можна досхочу милуватися мальовничими краєвидами дикої природи.

На відміну від помешкання Флінстоунів, виготовленого виключно із каменю, в будинку дизайнера Брауна використані сучасні матеріали, такі як, приміром, скло і т.д. Вікна кожної кімнати виходять на Тихий океан, неподалік центрального входу до будинку посаджені алое та інші чагарники.

Дім Флінстоунів (фото з сайту styldoma.ru)
Дім Флінстоунів (фото з сайту styldoma.ru)

Більше того, таке помешкання нагадує нам про нероздільність з природою не лише своїм зовнішнім виглядом. Воно обов’язково повинне сподобатися любителям екологічного стилю життя, адже дім збудований з каменю, глини та перероблених матеріалів, словом, в ньому немає нічого зайвого. Всі деталі помешкання виконані в одному стилі, отож інтер'єр та екстер'єр дому виглядають гармонійними і природними.

Дім Флінстоунів
Дім Флінстоунів

За словами творця проекту, якщо хтось захоче самостійно збудувати такий дім, то все в його руках – це цілком реально та зовсім недорого. Головне – мати трохи фантазії та мінімальну кількість фінансових коштів плюс велике бажання втілити свою мрію в реальність.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу