Як відпочити в Сочі по Інтернету Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.06.2009 15:48 · Розділ: Цікаві факти

В Сочі з середини липня планують ввести інтернет-бронювання місць в готелях, санаторіях, пансіонатах і приватних будинках відпочинку. За словами мера Сочі, Анатолія Пахомова, призначена для цього програма, запрацює з 15 липня.

Нововведення, у прямому розумінні слова, завдячує своєю появою загальноросійській економічній кризі - крупні оператори, які поділили ринок і не допускали на нього конкурентів, не змогли взяти кредити вчасно, щоб викупити місця в готелях популярного курортного містечка. Тому місцева адміністрація вирішила перейти до сучасніших методів продажу місць - безпосередньо клієнтам. За даними самих тур-операторів, що працюють в регіоні, всі разом узяті компанії цього профілю привертають не більше 25% туристів від загальної кількості осіб, що відпочивають в Сочі.

В найбільш популярних місцях частка відпочиваючих, що приїжджають через турфірми, становить 30-50%. Представники ж операторів скептично віднеслися до ідеї бронювання місць через Інтернет. Вони стверджують, що готелі м. Сочі не здатні організувати онлайн-сервіс, що працюватиме на високому рівні, - просто тому, що не володіють навичками такої роботи з клієнтами.

Проте, вже зараз, за словами Пахомова, в місті працює єдиний телефонний інформаційний центр, де можна замовити екскурсійне обслуговування та забронювати місця в готелях та будинках відпочинку.

На даний час з 17 сочинських пляжів вже відкрито 12. Місцева преса говорить, что курорт повністю готовий приймати гостей доміста: "Мы надеемся на увеличение туристического потока с стран ближнего зарубежья. Сочи полностью готов к новому туристическому сезону. Семейный отдых в Сочи готовы предложить сотни отелей и туристических баз. Цены на туристический отдых остались на уровне предыдущего года.".


Інші новини розділу