Піппу Мідлтон можуть посадити на 7 років Автор: lesya · Опубліковано: 20.04.2012 08:27 · Розділ: Кримінал

Цими днями на сторінках знаменитого видання The Daily Mail з’явилася інформація, з якої випливає, що чоловіка, який розмахував пістолетом, сидячи за кермом Audi разом з Піппою Міддлтон - сестрою герцогині Кембриджської та невісткою наслідного принца Британії Вільяма, звати Ромен Рабіллар. Молодик виявився 36-річним адвокатом, який представляє у Франції інтереси німецької компанії - виробника зброї під назвою Heckler & Koch.

Фото з boepodgotovka.ucoz.ru
Фото з boepodgotovka.ucoz.ru

Керівництво компанії підтвердило, що Робіллар і справді є представником Heckler & Koch, отож він володіє зброєю на законній підставі. На сьогоднішній день він забезпечує юридичний супровід багатомільйонної угоди, яку планує укласти Франція та Німеччина.

Компанія Heckler & Koch, окрім усього іншого, займається виробництвом напівавтоматичних пістолетів марки USP, які користуються попитом в армії, поліції, охоронних фірмах та у приватних покупців.

Повідомляється також, що Рабіллар винаймає пентхаус в центрі Парижа вартістю 3 000 доларів за місяць.

Нагадаємо, що минулого тижня 27-річна Піппа Міддлтон перебувала в автомобілі Audi з чоловіком, який тримав у руках напівавтоматичний пістолет. Цей факт вдалося зафіксувати на фотокамеру одному із перехожих, який одразу ж надіслав зроблені ним знімки в поліцію Парижа.

Веселу компанію вдалося зафіксувати близько шостої ранку - через декілька годин після вечірки з нагоди дня народження відомого паризького дизайнера Артура де Зітри, який, до речі, також знаходився в авто.

Піппа Міддлтон їхала до вокзалу Гар дю Норд, звідки повинна була вирушити до Лондона експресом Eurostar.

І якщо факт незаконного носіння зброї підтвердиться, всім фігурантам цієї справи загрожує до семи років ув’язнення. Якщо ж це був не справжній пістолет, а муляж зброї, молодих людей можуть ув’язнити на два роки.

Зазначимо також, що недавно поліція Франції оголосила найвищий рівень боєготовності. А сталося це одразу ж після теракту, скоєного минулого місяця Мухаммадом Мірою, який забрав життя семи осіб.

Джерело: http://www.newsru.co.il/

Інші новини розділу