Подружжя у США судиться з примарою Автор: lesya · Опубліковано: 19.04.2012 20:40 · Розділ: Події у світі

Ні для кого не секрет, що американська система правосуддя докорінно відрізняється від нашої. І що правди таїти: іноді вона видається нам і зовсім вже незрозумілою та необґрунтованою. Однак американці продовжують дивувати світ незвичними, а часом і зовсім безглуздими позовами.

Ось, приміром, схожий випадок стався нещодавно у штаті Нью-Джерсі. Тут подружжя подало позов до суду на орендодавця за те, що той здає будинок з привидами: примари нібито тероризують мешканців.

Мешканці міста Томс-Рівер Хосе Чінчілла та його наречена Мішель Каллан вирішили пожити разом, винайнявши для цього одноповерховий будинок. Однак радість спільного проживання молодих людей затьмарили… привиди. Чоловік і жінка, довго не думаючи, вирішили подати до суду на власника будинку, звинувачуючи його в тому, що він приховав від них факт присутності в домі примар. "Привид, який мешкає в приміщенні, тероризує нас, видає моторошні звуки, всіляко заважаючи спати, постійно стукає дверима та стягує з нас простирадла під час сну", - заявив Хосе Чінчілла на першому засіданні Вищого суду штату Нью-Джерсі.

Постояльці також заявили, що власник нерухомості відмовляється виконувати умови підписаного договору та зобов'язаний виплатити їм грошову суму в розмірі $ 2250. Вони також попросили суд змусити орендодавця повернути гроші за орендну плату за весь період їхнього проживання в будинку.

Для того, щоб довести свою правоту та не бути голослівними, чоловік і жінка зняли свого непрошеного сусіда на відео. Далі вони звернулися до співробітників Науково-дослідного центру паранормальних явищ США (SPRS), продемонструвавши їм відео, на якому вдалося зафіксувати присутність в будинку привида. Через декілька місяців ретельного вивчення фахівці підтвердили автентичність відео, отож тепер кадри з примарою використовуватимуться в якості основного доказу.

Що ж стосується власника будинку, то він всіляко заперечує всі звинувачення на свою адресу. Більше того, чоловік подав зустрічний позов на Хосе Чінчіллу та його наречену, звинувативши їх у наклепі.

Повідомляється також, що остаточне винесення вироку заплановане на кінець квітня цього року.

Джерело: http://www.lifenews.ru/

Інші новини розділу