В Мюнхені чоловік викликав поліцію через ненаситність коханки Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2012 22:35 · Розділ: Події у світі

Цими днями в Мюнхені стався кумедний випадок: 43-річний чолов’яга вибіг на балкон, благаючи про допомогу. Попросивши перехожих викликати поліцію, чоловік розповів, що подруга не хоче випустити його з квартири, вимагаючи продовження статевого контакту.

Уже згодом з'ясувалося, що чоловік познайомився з 47-річною жінкою, а та одразу ж запросила його до себе додому. Пара займалася сексом декілька разів, після чого чоловік вирішив, що йому вже пора йти. Однак жінка відмовилася відчиняти йому двері.

Ненаситна коханка зажадала, щоб чоловік повернувся до ліжка. Чоловік підкорився, і вони знову зайнялися коханням. Однак жінка не поспішала випускати його, наполягаючи на продовженні "ночі кохання". Зневірений чоловік вибіг на балкон та почав кликати на допомогу. Поліцейським, які приїхали на виклик, жінка запропонувала замінити стомленого коханця, однак жоден з працівників правоохоронних органів на цю пропозицію не пристав. Тепер ненаситній дамі пред’являть звинувачення в сексуальних домаганнях та в утриманні людини під замком проти її волі.

Кумедний випадок стався трохи раніше у США. Восени минулого року мешканець штату Колорадо Кевін Гейлор, якому виповнилося 24 роки, опинився в досить складній та не менш кумедній ситуації: він запросив до себе додому коханку, однак дружина прийшла з роботи раніше, ніж зазвичай. З метою уникнення скандалу невірний чоловік заявив, що стороння жінка, яка знаходилася на той час у їхньому спільному домі - зовсім не коханка, а… грабіжник.

Студентка коледжу, ім'я якої зі зрозумілих причин зберігається в таємниці, познайомилася з Гейлором на сайті електронних оголошень Craigslist. Листування між ними тривало близько двох тижнів, а далі молоді люди вирішили перейти до стосунків серйозніших.

Для того, щоб все виглядало переконливіше, Гейлор навіть зателефонував у службу екстреної допомоги 911, повідомивши, що виявив у будинку сторонню жінку, озброєну пістолетом. Щоправда, згодом чоловік передзвонив і вибачився за помилковий виклик, однак було вже пізно: молодика затримали, допитали за підозрою в спробі ввести працівників правоохоронних органів в оману та зобов'язали виплатити грошовий штраф.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу