Мішель Обама приревнувала чоловіка до Скарлет Йоханссон Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2012 20:05 · Розділ: Події у світі

Цими днями в американських ЗМІ з’явилася інформація про те, що Мішель Обама склала чорний список жінок, яким строго заборонено наближатися до президента країни. Цим жінкам категорично заборонені офіційні чи випадкові зустрічі з главою держави.

Більше того, цим красуням негласно заборонили з’являтися у Білому домі. До чорного списку першої леді США потрапили й такі голлівудські знаменитості, як Скарлет Йоханссон та Керрі Вашингтон. За інформацією одного з джерел, наближених до Білого дому, Мішель Обама вважає, що ці жінки вкрай відверто фліртують з її чоловіком. Щоправда, офіційні представники Білого дому інформацію спростували, однак журналісти встигли зауважити, що ні Йоханссон, ні Вашингтон, яка, до речі, брала участь в передвиборній кампанії Обами у 2008 році, на офіційних заходах в домі глави держави вже протягом тривалого часу не з'являлися.

За даними неофіційних джерел, масла у вогонь підлив і серіал "Скандал" з темношкірою Керрі Вашингтон у головній ролі, який і став останньою краплею та особливо сильно вплинув на радикальне рішення дружини Барака Обами.

Керрі Вашингтон крутить роман з президентом (фото з lifenews.ru)
Керрі Вашингтон крутить роман з президентом (фото з lifenews.ru)

Головна героїня серіалу - глава великої корпорації, яка стежить та підтримує гідну репутацію найважливіших політичних фігур Білого дому. Однак у першій серії з’ясовується, що сексуальна актриса крутить роман з вигаданим президентом США на ім’я Фітцжеральд Грант.

Що ж, ймовірно, Мішель Обама вирішила, що серіал серіалом, а від таких конкуренток, як Керрі та Скарлет варто якнайскоріше позбавитися.

Джерело: http://www.lifenews.ru

Інші новини розділу