Найкрасивіші жінки світу живуть у Києві Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2012 17:48 · Розділ: Суспільство

Нещодавно китайські спеціалісти вирішили з’ясувати, де живуть найкрасивіші жінки світу. Так, співробітники авторитетного інтернет-видання Travelers Digest, розташованого в Гонконзі, вирішили скласти рейтинг туристичної привабливості світових міст з точки зору привабливості слабкої статі. І виявилося, що найпрекрасніші у світі жінки мешкають у Києві.

«Важко повірити в те, що така краса взагалі буває, - захоплюються спеціалісти гонконзького видання. - Прогуляйтеся по Києву літнім днем, завітайте в Гідропарк. Там на березі Дніпра ви зможете зустріти небачену кількість українських красунь».

За твердженням фахівців, окрім зовнішніх принад, українські жінки є вкрай цікавими співрозмовницями. До того ж вони добре освічені й завжди готові підтримати бесіду на тему літератури та філософії. На другому місці рейтингу опинилися прекрасні мешканки Стокгольма. «Те, що можна побачити в рекламі шведського пива, - правда. У Швеції й справді живуть дуже красиві жінки», - йдеться у Travelers Digest.

Замикають трійку лідерів рейтингу найкрасивіших дівчат світу представниці слабкої статі Нью-Йорка. «Це модні тямущі дівчата, розкішні моделі та чарівні хіпстерші», - ось таке враження справили на експертів красуні з цього міста.

На четвертому місці опинилися мешканки Буенос-Айреса, на п’ятому – чарівні жительки Варни. До речі, експерти відзначили, що останні дуже «схожі на киянок і росіянок, часто високі і такі ж блакитноокі». Мешканки Москви опинилися лише на шостому місці.

Рейтинг москвичок зіпсував той факт, що з ними «нелегко завести розмову» на вулиці. Слідом за Москвою до десятки найкращих потрапили мешканки Тель-Авіва, Амстердама, Сеула і Монреаля.

Джерело: http://kp.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.