Coca-Cola встановила в Сінгапурі автомат, який видаватиме напій всім, хто його обійме Автор: lesya · Опубліковано: 18.04.2012 15:32 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями одна з найвідоміших та найприбутковіших компаній, найбільший у світі виробник безалкогольних напоїв Coca-Cola встановила в будівлі університету в Сінгапурі автомат, який видає газовану воду кожному, хто його обійме.

Апарат було встановлено в рамках прийнятої компанією концепції "Open Happiness" (в перекладі на українську звучить як "Відкрийся, щастя"). Дизайн автомату витримано у фірмовій червоно-білій колірній гамі Coca-Cola, на ньому великими буквами написано "Hug Me" ("Обійми Мене"). Дякуючи за обійми, автомат видає пляшку коли.

Автомат слід обійняти
Автомат слід обійняти

До речі, цей апарат не перший у своєму роді. Раніше в рамках концепції "Open Happiness" компанія встановлювала "щасливі" автомати в декількох містах світу: у 2011 році такий автомат з’явився у Москві – він, окрім напою, видавав клієнтам ще й футболки, квіти та інші подарунки.

А перед цим, в січні 2010, схожий автомат було встановлено в одному з коледжів США, який в обмін на обійми видавав відразу кілька пляшок Coca-Cola, а також квіти і піцу.

Нагадаємо також, що компанія Coca-Cola була заснована в 1892 році. У 2010 році вона зайняла третє місце в рейтингу найдорожчих брендів світу. Кампанія "Open Happiness" розпочалася в 2009 році.

До речі, спеціалісти підрахували, що якщо всю вироблену кока-колу роздати в пляшках усім мешканцям планети, то кожен отримав би по 767 пляшок.

Більше того, всієї виробленої кока-коли вистачило б для того, щоб заповнити басейн глибиною 180 сантиметрів та 33 кілометри завдовжки. Ширина басейну сягнула б 15 кілометрів – він зміг би вмістити до 512 мільйонів людей одночасно.

За іншими даними, щосекунди у світі випивають до 8000 склянок напоїв, вироблених компанією.

Найбільший знак компанії знаходиться в чилійському місті Аріка. Встановлений він на вершині пагорба і сягає 122 метрів у ширину, його висота - 40 метрів. Знак створено з 70 тисяч пляшок від «кока-коли».

Перший зовнішній рекламний щит «Кока-Коли» з 1904 року знаходиться на своєму місці в містечку Картерсвілл (штат Джоржія).

Найвищий відсоток споживання цього напою на душу населення у Мексиці та Ісландії - країнах, які не мають нічого спільного.

Найдовший маршрут доставки «Кока-коли» - в Австралії. Так, водіям вантажівок доводиться долати трасу 1803 км завдовжки, щоб доставити продукцію з міста Перт до населених пунктів Каррата і Порт-Хедленд.

Джерело: http://lenta.ru/ http://www.libo.ru/

Інші новини розділу