Конкурс краси "Містер Гей Світу 2012" пройшов у Африці Автор: lesya · Опубліковано: 12.04.2012 23:44 · Розділ: Події у світі

Цими днями в місті Йоганнесбург, Південна Африка, відбувся четвертий щорічний конкурс краси для геїв Mr Gay World. Цей конкурс спрямований на створення позитивного іміджу чоловіків-геїв. Окрім того, за словами організаторів заходу, які є прихильниками різних програм по боротьбі з розповсюдженням СНІДу, конкурс покликаний боротися з дискримінацією геїв та гомофобією у суспільстві.

Учасниками конкурсу стали представники різник країн та континентів: США, Іспанії, Швеції, Нової Зеландії, Бразилії, Чилі, Франції, Південної Африки, Норвегії, Нідерландів, Намібії, Мексики, Китаю, Німеччини, Ефіопії, Греції, Канади, Болгарії та, нарешті, Аргентини.

Звання «Містер Гей Світу 2012» дісталося 32-річному Андреасу (Енді) Дерлету, мешканцю Нової Зеландії німецького походження. Чоловік є менеджером компанії «Warehouse Stationary», понад усе любить подорожувати та займатися спортом. Одружений, живе зі своїм партнером у Новій Зеландії.Цьогорічний конкурс був справді унікальним, оскільки у ньому вперше взяли участь чорношкірі африканці.

До речі, делегати з африканських країн, які планували взяти участь у конкурсі, зіткнулися з серйозними проблемами при виїзді зі своїх країн.

Учасник конкурсу
Учасник конкурсу


Так, учасник з Ефіопії, отримавши смертельні погрози на свою адресу, став біженцем. За тиждень до початку конкурсу від участі в боротьбі за титул "Містер гей світу" відмовився представник Зімбабве на ім’я Тайрай Жанье. Ймовірно, причина тому - політична ситуація в Зімбабве.

"Містер гей Ефіопія" Робел Гіза Хайле був змушений покинути домівку, побоюючись за власне життя. І поки що додому повертатися він не планує.

Учасник конкурсу
Учасник конкурсу

Венделінус Хамутенья, учасник з Намібії, в грудні минулого року по дорозі додому зазнав нападу двох чоловіків.

Зауважимо також, що гомосексуальні взаємини караються законом у 38 африканських країнах. Більше того, у Мавританії, Судані та північних штатах Нігерії за гомосексуальний контакт передбачена смертна кара.

Переможець конкурсу
Переможець конкурсу

Повідомляється також, що конкурс Містер Гей Світу 2013 відбудеться в Антверпені, Бельгія з 1 по 5 серпня 2013 року.

Джерело: http://www.gayrussia.eu

Інші новини розділу