Ненависть до геїв - ознака гомосексуалізму Автор: lesya · Опубліковано: 12.04.2012 20:26 · Розділ: Наука

Фото з сайту newsmarket.com.ua
Фото з сайту newsmarket.com.ua

Нещодавно вчені виявили, що дуже часто гомофобія є однією з ознак гомосексуалізму. Так, в результаті проведеного нещодавно дослідження з’ясувалося, що упередження проти геїв часто зумовлене недостатнім розумінням власної сексуальної орієнтації та авторитарним вихованням. Вчені з Університету Рочестера (Великобританія) з колегами з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі (США) твердять, що в більшості випадків найзапекліші борці з секс-меншинами самі не проти були б зануритися в принади нетрадиційного сексу, якби не дитяча боязнь батьківського гніву. Тому іноді гомофобія - це боязнь самого себе.

З результатів низки проведених психологічних досліджень випливає, що ненависть до гомосексуалізму яскравіше виявлена у людей з невиявленою тягою до представників своєї статі, а також у тих осіб, які виховувалися у сім’ях з авторитарними батьками. Таким особам заборонялося навіть думати або цікавитися забороненою темою одностатевих відносин.

В рамках масштабного дослідження британські фахівці провели декілька експериментів, у яких брали участь студенти зі США та Німеччини. За допомогою різних тестів спеціалісти зіставляли дві групи даних – те, що люди говорили вголос стосовно своєї сексуальної орієнтації, та те, як реагувала їхня підсвідомість на слова і зображення, пов'язані з традиційною чи нетрадиційною орієнтацією.

За словами викладача Університету Ессекса Нетта Вейнтштейна, ті учасники експерименту, які ідентифікували себе як гетеросексуалів, в психологічних тестах показували сильне тяжіння до однієї з ними статі.

Результати дослідження опубліковані в журналі Journal of Personality and Social Psychology. Вони доводять важливість виховання та сексуальної орієнтації у формуванні інтенсивного та інтуїтивного страху перед гомосексуалістами, включаючи відкриту ненависть до геїв, дискримінаційне упередження, неявну ворожість та схвалення політики, яка ущемляє права гомосексуалістів.

Нагадаємо також, що гомофобія (від грец. Ὁμός - подібний, однаковий, φόβος - страх, боязнь) – це різні форми негативної реакції на прояви гомосексуальності, та пов'язані з ними суспільні явища. Гомофобія в офіційних міжнародних документах розцінюється як расизм, ксенофобія, антисемітизм та сексизм.

Джерело: http://kp.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.