Німець прикрасив дерево 10 000 яєць Автор: lesya · Опубліковано: 10.04.2012 12:42 · Розділ: Культура

Незвичайна пристрасть до колекціонування декоративних великодніх яєць одного пенсіонера з Німеччини несподівано стала основним хобі його життя. На сьогоднішній день Фолькер Крафт є володарем чи не найбільшої колекції декоративних яєць у цілому світі. Родом чоловік, якому виповнилося 76 років, з німецького містечка Заальфельд, а його дивовижна колекція налічує аж десять тисяч великодніх екземплярів. На те, щоб зібрати всі ці яйця докупи, Крафт витратив декілька десятків років. Розповідаючи про свою неймовірну пристрасть до збирання пасхальних яєць, Фолькер пригадав, що почав збирати колекцію ще в далекому 1965 – тоді в нього було лише 18 яєць з декоративного набору.

Захопившись цією справою, чоловік щороку почав додавати до колекції нові екземпляри, в чому йому із задоволенням допомагали родичі та друзі.

До великодня минулого року колекція німця зросла до 9800 яєць, однак чоловік заявив, що не має наміру зупинятися на досягнутому. І лише тепер Крафт вирішив з цим покінчити, заявивши, що десять тисяч декоративних яєць стануть остаточною цифрою в його колекції.

Зібравши необхідну кількість екземплярів, літній чоловік наважився виставити свою колекцію на осуд громадськості, вирішивши зробити це вкрай незвичайним способом. Крафт прикрасив нею гілки великої яблуні, що росте неподалік будинку, в якому й мешкає німець з сім’єю. Зрештою, Крафту все вдалося, і він став творцем такого собі Великоднього дерева.

10000 прикрас на одному дереві (фото з сайту http://www.interfax.com.ua/)
10000 прикрас на одному дереві (фото з сайту http://www.interfax.com.ua/)

"У мене вже немає місця, щоб їх зберігати. Якщо так піде далі, я буду змушений спати на яйцях", - додав на завершення Фолькер.

Не ловлять гав і українські цінителі прекрасного. Так, на цьому тижні київські флористи на території Києво-Печерської лаври почали створювати писанку… з квітів. Ця незвичайна річ повинна стати головною прикрасою благодійного ярмарку "Великодній кошик", на якому збиратимуть гроші для тяжкохворих підлітків.

Писанка сягатиме у висоту 2,5 м, а на її виготовлення піде 7500 живих червоних і жовтих троянд. Для декору використовуватимуть також зелень. Передбачається, що писанка з живих троянд простоїть десь близько тижня.

Джерело: http://novostiua.net http://radikal.ru/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?