Нащадки пасажирів "Титаніка" їдуть в круїз тим самим маршрутом Автор: lesya · Опубліковано: 10.04.2012 10:35 · Розділ: Події у світі

Цими днями стало відомо, що нащадки пасажирів "Титаніка" мають намір поїхати в круїз, повторивши маршрут своїх трагічно загиблих родичів.

Повідомляється також, що круїзний лайнер Balmoral повторить маршрут легендарного "Титаніка" з нагоди 100-річчя з дня катастрофи. Серед пасажирів лайнера судна є родичі тих, хто був на борту затонулого теплохода століття тому.

Круїзний лайнер Balmoral вирушив у подорож по Атлантичному океану з Англії до Америки з британського портового міста Саутгемптон, точнісінько так, як свого часу "Титанік". На кораблі така ж сама кількість пасажирів - 1309 осіб. Серед них - близько 30 нащадків тих, хто купив квитки на фатальний рейс.

Трагічні події не відлякують цікавих (фото з сайту goodvin.info)
Трагічні події не відлякують цікавих (фото з сайту goodvin.info)

Організатори круїзу пообіцяли максимально наблизити атмосферу на Балморалі до тієї, яка панувала на морському гіганті аж до його краху. Оркестр гратиме ту ж саму музику, а в меню значитимуться ті ж страви.

Судно повинне підійти до місця загибелі теплохода наступної неділі. Так, саме в ніч з 14 на 15 квітня "Титанік" затонув після зіткнення з айсбергом. На місці трагедії планується провести меморіальну службу. Рівно о 2:20 ночі 15 квітня учасники круїзу опустять на воду вінок в тому місці Атлантичного океану, де сьогодні покояться уламки "Титаніка".

До речі, участь у цьому пам'ятному плаванні обійшлася бажаючим недешево – вартість квитків склала від 4000 до 15000 доларів. Продаж квитків розпочався ще в 2009 році, однак до початку минулого року їх уже розкупили.

Нагадаємо також, що на момент спуску на воду, який стався 31 травня 1911, "Титанік" був найбільшим судном у світі. Майже через рік, 10 квітня 1912 він вийшов з англійського порту Саутгемптон та вирушив до Нью-Йорка. Після трагічного зіткнення у водах Атлантики з айсбергом судно затонуло. Сталася ця трагічна подія в ніч з 14 на 15 квітня 1912 року. На той час на борту судна перебувало 1316 пасажирів та 908 членів екіпажу, з яких врятуватися вдалося лише 711.

Джерело: http://www.pravda.ru/

Інші новини розділу