В приміщенні дитсадка в Німеччині закрили бордель Автор: lesya · Опубліковано: 10.04.2012 08:32 · Розділ: Події у світі

Нещодавно батьки з німецького Нюрнберга зажадали від влади ліквідувати бордель, який знаходився в одній будівлі з дитячим садком. Для того, щоб переїхати, повіям виділили декілька місяців.

Публічний дім розташовується на поверх вище від дитячої установи, в тому самому приміщенні. Зрозуміло, той факт, що їхні діти граються поруч з борделем, не міг сподобатися батькам. А вся справа в тому, що проституція в Німеччині дозволена законом, отож повії мають повне право пропонувати свої послуги там, де їм тільки заманеться. Так, приміром, як і продавцям на ринку свій товар. Однак те, що повії працюють прямісінько над дитячим садком, - це вже занадто, заявив глава муніципалітету у справах молоді Керстін Шредер. Щоправда, цілком ймовірно, про те, що прямо над дитячим садом знаходиться публічний дім, випадкові перехожі так ніколи б і не дізналися.

Однак у погоні за клієнтами шльондри знахабніли настільки, що одного дня на дверях дитячого саду повісили оголошення наступного змісту: «Ви прийшли за дитиною трохи раніше, ніж зазвичай? Проведіть вільний час з нами. Ми доставимо вам справжнє задоволення».

У записці наголошувалося на тому, що з вікна борделю чудово видно дитячий майданчик, отож під час «відпочинку» клієнти зможуть наглядати за своїми малюками.

Зрозуміло, що таке провокаційне оголошення розлютило батьків, а особливо молодих мам. Порадившись між собою, вони звернулися в поліцію. Правоохоронці провели розслідування, в результаті якого виявилося, що насправді ця реклама для дорослих була фальшивкою, а повії зі зрозумілих причин не горіли бажанням потрапити в центр уваги. За словами представників публічного дому, скоріше за все, це справа рук когось із мешканців будинку або ж працівників дитячого садка, які вирішили звести квити з однією з місцевих представниць найдавнішої професії.

Та як би там не було, представники влади все одно зобов'язали бордель виїхати. На те, щоб покинути приміщення з дитсадком, у повій та їхніх господарів є декілька місяців. Скептики з цього приводу жартують, що скандал з дитячим садом привернув увагу громадськості до публічного дому, зокрема тих, хто користується подібними послугами. Отож тепер співробітники борделю мають всі шанси за час, який у них залишився до переїзду, значно збільшити свій дохід.

Джерело: http://www.newsland.ru

Інші новини розділу