У моду входять обручки для розлучених Автор: lesya · Опубліковано: 09.04.2012 14:38 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні для багатьох сімейних пар обручки є одним із найважливіших символів шлюбного союзу, символом єднання двох доль і двох сердець.

Однак, за статистикою, далеко не всі шлюби можуть пов’язати людей на все життя. І справді, на даний час, особливо в умовах руйнування певних традицій, значна кількість шлюбів розпадається. І така тенденція спостерігається не лише у нас, але й у цілому світі. Ця ситуація не змогла не знайти свого відображення і в світі моди.

В сучасних ювелірних тенденціях, приміром, з приводу розлучень, кількість яких у світі не поспішає скорочуватися, з'явився навіть цілий тематичний напрямок – так званий «депресивний ювелірний тренд». Люди в цілому світі дедалі частіше хочуть підкреслити свій статус розлучених.

І якщо ще якихось декілька років тому після розлучення колишнє подружжя просто знімало з безіменного пальця обручку, то тепер цього вже недостатньо.

Сучасна мода вимагає того, щоб розлучені надягали іншу каблучку, яка б символізувала свободу після шлюбу. Якщо ж комусь не до вподоби каблучка, то є інший варіант – підвіска на ланцюжку.

Ось декілька модних ювелірних символів розлучення.

Символізує загибель взаємин (фото з women.uol.ua)
Символізує загибель взаємин (фото з women.uol.ua)

Цей 18-каратний позолочений перстень зроблений у вигляді голови мертвої птиці, яка тримає в дзьобі весільний букет. За словами дизайнера Жизель Ганн, мертвий птах, який традиційно асоціюється з трауром, у даному випадку символізує не тугу за кимось, хто пішов з життя, а жаль за померлими взаєминами. Ця каблучка створена спеціально для тих, кому довелося пережити дуже складне і болісне розлучення. Його слід надягати відразу на три пальці - середній, безіменний та мізинець.

Розбите серце (фото з popcornnews.ru)
Розбите серце (фото з popcornnews.ru)

Ще один вельми оригінальний та недешевий перстень для розлучених запропонувала дизайнер Аліса Квартлер, створивши символічно розбите внаслідок розірваного шлюбу серце, прикрашене, до речі, діамантом – мабуть, для того, щоб хоч якось підняти настрій покинутій половинці…

Напис розкаже все (фото з http://shebeke.az)
Напис розкаже все (фото з http://shebeke.az)

А комусь може сподобатися підвіска з символічним написом «Закінчилося розлученням», яка вельми красномовно розповість оточуючим про те, що ви вільні від шлюбних уз та готові до нових пригод.

Фото з http://shebeke.az)
Фото з http://shebeke.az)

І, нарешті, перстень із символічним написом «знову на ринку» ідеально підійде тим, хто після розлучення хоче знову знайти щастя в особистому житті.

Джерело: http://shebeke.az

Інші новини розділу