Найменше місто США продали з молотка Автор: lesya · Опубліковано: 09.04.2012 12:07 · Розділ: Події у світі

Цими днями на аукціоні у США було продано найменше місто країни. Вартість цього оригінального лоту склала $ 900 000.

Місто не дарма вважається найменшим у США. Так, цей населений пункт складається з будівлі школи, зведеної ще у 1905, автозаправки, гаража, господарських приміщень та дому з трьома спальнями. Загальна площа території, на якій «розкинувся» Буфорд, не перевищує десяти акрів землі (це трохи більше чотирьох гектарів).

Місто Буфорд, розташоване на південному сході штату Вайомінг, в ході торгів було оцінене в 900000 доларів – а це аж у дев'ять разів перевищує стартову ціну лоту. Придбати цей крихітний населений пункт вирішили двоє громадян В'єтнаму.

Місто Буфорд з’явилося в 1860-х роках під час будівництва трансконтинентальної залізниці. Уже у 80-х роках ХIX століття населення міста налічувало близько 2000 мешканців. Це були в основному сім’ї робітників-залізничників. Однак згодом маршрут магістралі змінився, і населення Буфорда почало скорочуватися.

З часом все дійшло до того, що сьогодні поряд з написом «чисельність населення» на дорожньому знаку при в'їзді в місто красується одиничка – в Буфорді мешкає всього одна особа.

Похмурий та неговіркий чолов’яга на ім’я Дон Сіммонс переїхав до Будфорда близько трьох десятків років тому, одразу проголосивши себе мером. За словами єдиного мешканця міста, він провів у Буфорді «прекрасні часи», та незабаром чоловікові, як не крути, доведеться йти на пенсію. І справді, родичі та близькі Сіммонса вже давно змінили місце проживання.

І оскільки Сіммонс є водночас і мером, і двірником, і сторожем, йому дозволено майже все: частенько далекобійники, які й становлять більшість клієнтів Дона, висмикують його прямо з ліжка, змушуючи заправляти їхні вантажівки.

«Якщо ви, не дай Боже, заблукаєте в околицях Буфорда, то вам краще знати, де живе Дон. Інакше вам кінець. Тут на кілометри навколо не знайдете ні душі», - говорять мешканці навколишніх міст.

До речі, місто Буфорд не єдине у своєму роді. Так, у США є населений пункт, в якому також проживає один єдиний мешканець. Чи, точніше, мешканка. Йдеться про селище Моноуай, розташоване в штаті Небраска. Його мешканка - Елсі Ейлер - у 2004 році після смерті чоловіка стала єдиним жителем селища.

Джерело: http://www.aif.ru http://www.factroom.ru

Інші новини розділу