Знаменитості, які змінили світ моди Автор: lesya · Опубліковано: 08.04.2012 23:56 · Розділ: Суспільство

Цими днями співробітники знаменитого журналу Time склали список знаменитостей, які більшою чи меншою мірою вплинули на світ моди. До списку увійшли не лише представники сучасного богемного світу, але й найпопулярніші та найяскравіші зірки минулих років.

Зауважимо, що цей список не є чимось несподіваним: видання щорічно публікує рейтинг знаменитостей, які змогли внести свій вклад в індустрію моди. До цьогорічного рейтингу, який охопив період з 1923 року до сьогодні, увійшли представники різних сфер культурного життя: це і найвідоміші обличчя шоу-бізнесу та фешн-індустрії, і найзнаменитіші діячі культури і мистецтва, і видатні політики, визнані законодавцями мод та іконами стилю, тощо.

До списку, як бачимо, потрапили представники з різних, часом несумісних, сфер, тому їх поділили на шість категорій: «Дизайнери і бренди», «Моделі», «Музи», «Редактори модних видань та стилісти», «Стиль і дизайн» і, нарешті, «Фотографи». Кожна категорія налічує свою кількість представників, а вибір кожної персони обґрунтовано в коротких коментарях.

Ясна річ, найчисельнішою виявилася категорія «Дизайнери і бренди». До цього почесного списку потрапили такі без сумніву знамениті постаті, особливо у світі моди, як Віра Вонг, Джанні Версаче, Джон Гальяно, Джорджіо Армані, Домініко Дольче та Стефано Габбана, Жан Ланвен, Жан-Поль Готьє, Ів Сен Лоран, Карл Лагерфельд, Коко Шанель, Крістіан Діор, Маноло Бланік, П'єр Карден та безліч інших талановитих дизайнерів.

Широко представлена і категорія «Музи», до якої, як випливає із назви, потрапили ті особи, які стали кумирами мільйонів, в результаті чого їхній стиль одягу став прикладом для наслідування для цілих поколінь. До цієї категорії увійшли The Beatles, Бетті Пейдж, Бріжіт Бардо, Грейс Келлі, Джеймс Дін, Джейн Біркін, Джин Харлоу, Девід Боуї, Жаклін Кеннеді, Жозефіна Бейкер, Зельда Фіцджеральд, Кетрін Хепберн, Леді Гага, Мадонна, Майкл Джексон, Мішель Обама, Одрі Хепберн, принцеса Діана, Феррі Фосетт, Енді Уорхол та інші.

Як не дивно, але список моделей виявився набагато коротшим. До десятки найкращих цієї категорії пощастило потрапити Беверлі Джонсон, Джин Шраймптон, Жизель Бюндхен, Іман, Кейт Мосс, Лінді Євангелісті, Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд, Твіггі та Хайді Клум.

Джерело: http://www.internovosti.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.