У Японії відбувся фестиваль фалоса Автор: lesya · Опубліковано: 05.04.2012 20:38 · Розділ: Культура

Цими днями у Японії було проведено традиційний щорічний фестиваль під назвою Kanamara Matsuri, центральним об’єктом якого є… залізний фалос.

Фалічний культ з’явився у Японії ще в стародавні часи: японці, вважаючи себе невід'ємною частиною природи, звикли безпосередньо та тісно пов'язувати проблеми родючості та врожайності з процесами запліднення та з народженням дітей. Зрозуміло, що в уяві японців родючість знайшла і своїх небесних покровителів - богиню Тамахіме-но Мікото та бога Такеінадене-но Мікото. Бог, який є чоловічим началом, раз на рік, навесні, відвідує богиню-жінку. Зрозуміло, що йому не обійтись без фалоса, – звідси й походження свята. Однак є й інші версії виникнення цієї традиції.

За однією з легенд, колись в лоно жінки вселявся зубатий демон, який під час першої шлюбної ночі вміло відкушував чоловічі статеві органи. Жінки для вирішення цієї проблеми звернулися до коваля, щоб той викував для них міцний залізний фалос. Через деякий час зубатий демон поламав свої зуби об твердий метал і зник назавжди…

Цукерки у формі фалоса (фото з сайту http://www.topnews.ru)
Цукерки у формі фалоса (фото з сайту http://www.topnews.ru)

Традиції цього свята для нас, європейців, дуже незвичні і навіть непристойні. Так, у святі беруть участь всі: і старі, і молоді, і навіть дуже солідні люди. Частенько чоловіки, встидаючись того, що їх можуть впізнати на роботі, з’являються на свято родючості в масках та дивовижних маскарадних костюмах. Вони демонструють всім чоловічу гідність, використовуючи для цього величезні пеніси, виготовлені з пап'є-маше. Розмахуючи своїми штучними органами, вони ганяються по вулицях за жінками.

Під час урочистостей, присвячених родючості, натовп чоловіків, переодягнених жінками, носить по вулицях фалос гігантських розмірів. Важить він більше двох тонн, а для того, щоб це творіння перенести, знадобиться не менше ста міцних чоловіків.

Жінки лікуються від безпліддя (фото з http://www.topnews.ru)
Жінки лікуються від безпліддя (фото з http://www.topnews.ru)

Всі урочистості відбуваються в Кавасакі, розташованому неподалік від Токіо. Тут розташований незвичайний храм, у якому виставлено величезний залізний фалос. Власне, цей храм присвячений фалічному божеству на ім’я Канамара-сама. Храм було збудовано в період Едо за кошти повій, які вирішили оплатити будівництво для того, щоб згодом мати де молитися божествам, просячи заступництва від різних захворювань, а особливо від сифілісу.

Натовп носить гігнтський фалос (фото з http://www.topnews.ru)
Натовп носить гігнтський фалос (фото з http://www.topnews.ru)

У храмі також є два металевих фалоса, які розташовуються на спеціальній дерев'яній платформі. Жінки, зіткнувшись з проблемою безпліддя, з'їжджаються в цей храм зі всієї Японії, сподіваючись, що фалічне божество їм допоможе завагітніти та народити дитину. До речі, серед паломників чимало новоспечених батьків, бажання яких уже виповнилися.

Свято включає також чимало виступів для дітей. Більше того, і діти, і дорослі не відмовляються поласувати льодяниками на паличках, виготовленими у вигляді пеніса, або ж з’їсти банан, виготовлений з рожевого шоколаду. Та що тут говорити: навіть іграшки, якими торгують на фестивалі, мають форму чоловічого члена.

Джерело: http://www.topnews.ru

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?