Злочинці продали співробітникові СБУ дитину майже за 30 тис. євро Автор: Вікторія · Опубліковано: 18.06.2009 13:55 · Розділ: Кримінал

СБУ затримала учасників злочинного угрупування при спробі продати на органи хлопчика-безпритульника. Про це повідомила секретар СБУ, Марина Остапенко. За її словами, в Донецькій області злочинці намагалася продати десятирічного хлопчика з метою використання його внутрішніх органів для пересадки.

Дитину-сироту, яка по невідомих причинах втекла з установи для сиріт, злочинці знайшли на вокзалі. Під приводом влаштування дитини до спортивної школи, вони провели комплексний медичний огляд з метою підвищення ціни продажу.

За словами Остапенко, розуміючи, що мова йде про загрозу для життя дитини, співробітники СБУ ретельно готували спецоперацію, в якій роль потенційного покупця зіграв один з оперативних співробітників. Під час торгів йому навіть вдалося зменшити ціну за хлопчика майже в два рази (спочатку зловмисники вимагали 60 тисяч євро). Прокуратура Донецької області порушила кримінальну справу по ч. 3 ст. 149 ККУ (торгівля людьми), що передбачає позбавлення волі від 8 до 12 років. Зараз всі затримані знаходяться під вартою.

Джерело korrespondent.net


Інші новини розділу