Сміх розкриє таємниці характеру і здоров'я Автор: lesya · Опубліковано: 04.04.2012 11:49 · Розділ: Краса і здоров'я

Сміх розкаже про характер (фото з geografica.net.ua)
Сміх розкаже про характер (фото з geografica.net.ua)

Виявляється, сміх є виразником нашого здоров'я і характеру. Вчені-гепотологи стверджують, що сміх такий же індивідуальний, як і відбитки пальців. А відтінки сміху розкажуть все про характер людини.

Отож якщо ваш співрозмовник, сміючись, торкається мізинцем губ, то це означає, що він трохи схиблений на хороших манерах, і йому подобається бути в центрі уваги. Якщо хтось прикриває рот рукою, то перед вами боязка, несмілива людина, яку легко збентежити та яка полюбляє залишатися в тіні. Закидаючи голову назад, людина показує свою довірливість та легковірність, схильність до миттєвих емоцій. Торкання під час сміху до щік або голови розкриє мрійника і фантазера, якого набагато більше цікавить власний світогляд, аніж навколишня реальність. Людина, яка сміючись морщить ніс, – це людина настрою, примхлива та егоцентрична. Той, хто широко відкриває рот, є особою темпераментною, хорошим оратором. Така людина обожнює, щоб всі слухали тільки її, а відсутність уваги з боку оточуючих легко вганяє її в смуток.

Якщо ваш співрозмовник перед тим, як тихенько розсміятися, нахиляє голову, то перед вами – людина сердечна, совісна, але нерішуча. Такі люди настільки намагаються тримати під контролем свої почуття, що іноді дуже тяжко зрозуміти, що їм насправді подобається, а що ні. Людина, яка сміючись тримається за підборіддя, зберегла в своєму характері багато юнацьких рис. Це благородний максималіст, який здійснює вчинки без довгих роздумів. Примружені очі видають людей врівноважених та впевнених у собі, з неабияким розумом. Іноді вони можуть бути дуже наполегливими і в своїй наполегливості навіть жорстокими.

До речі, німецький психолог Йоганн Келлер вважає сміх «візитною карткою нашого самопочуття». Він виділяє декілька різновидів сміху.

Сміх на «а» (ха-ха) психологи називають відвертим і щирим. Люди, які так сміються, можуть бути схильними до повноти, мати проблеми з тиском та діабет.

Сміх на «е» (хе-хе) є зухвалим і заздрісним. У таких людей часто спостерігається виразка шлунка, панкреатит, жовчнокам'яна хвороба.

Сміх на «і» (хі-хі) говорить про суміш іронії, зловтіхи та проблем із самооцінкою. У його господаря - проблеми з сечостатевою системою, захворювання щитовидної залози та схильність до неврозів.

Сміх на «о» (хо-хо) є знущальним і протестуючим. Так сміються легко збудливі люди, у яких спостерігаються проблеми з серцем на нервовому грунті.

Джерело: http://kp.ru/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.