Nokia пропонує використовувати вібруючі татуювання Автор: lesya · Опубліковано: 02.04.2012 13:16 · Розділ: Нові технології

Знаменита фінська компанія-виробник мобільних телефонів Nokia висунула цікаву ідею удосконалення мобільних пристроїв. Так, спеціалісти компанії вирішили спробувати використовувати вібруючі татуювання для оповіщення користувача про телефонний дзвінок або отримання СМС. Цими днями заявку на відповідний патент було подано до Відомства з патентів і товарних знаків США.

В рамках експерименту, за задумом фахівців Nokia, на шкіру стільникового абонента в районі передпліччя, живота, пальця або нігтя наноситимуть спеціальний феромагнітний матеріал, який згодом сполучатиметься з мобільним пристроєм. Способів нанесення феромагнітного матеріалу на шкіру людини спеціалісти пропонують декілька: татуювання, штампування і, нарешті, напилення. В різних випадках – приміром, в разі голосового виклику, текстового повідомлення, оповіщення про розрядження батареї тощо - використовуватимуться різні види вібрацій.

Більше того, ця натільна магнітна мітка зможе використовуватися для ідентифікації тих, хто вам телефонує.

Нагадаємо також, що дві знамениті на увесь світ компанії - Nokia і Microsoft - вирішили об'єднати зусилля у боротьбі зі своїми конкурентами – мобільним пристроєм iPhone та телефонами на основі операційної системи Android. Отож тепер компанія Nokia встановлюватиме на своїх смартфонах операційні системи Windows, зовсім відмовившись від використання своєї власної операційної системи. Таке рішення означає втрату роботи для багатьох співробітників Nokia в цілому світі, заявив глава компанії Стівен Елоп (Stephen Elop).

Основна мета спільного проекту двох компаній полягає у створенні свого роду «екосистеми», у якій продукція двох виробників доповнюватиме одна одну. Так, програма Bing, розроблена спеціалістами Microsoft, покликана покращити роботу пошукових сервісів Nokia, в той час як Microsoft використовуватиме картографічні сервіси Nokia.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.