Бразильські поліцейські ліквідували "банду блондинок" Автор: lesya · Опубліковано: 30.03.2012 17:08 · Розділ: Кримінал

Поліція найбільшого міста Бразилії - Сан-Пауло - продовжує полювання за бандою злочинців, яка славиться своїми зухвалими та нахабними злочинами. За інформацією окремих поліцейських джерел, банда складається виключно з добре освічених молодих блондинок зі знанням щонайменше двох іноземних мов.

До складу "Банди блондинок" входить шість молодих жінок, які стали на злочинний шлях ще декілька років тому. У 2008 році бандитки вирішили змінити рід кримінальної діяльності, почавши робити нальоти на торгові центри, викрадати відвідувачок магазинів та грабувати їх, відбираючи кредитні картки і готівку. Викрадених жінок злочинниці тримали в заручницях, розраховуючись за різноманітні покупки їхніми кредитками.

До речі, цей вид злочинів навіть отримав спеціальну назву - бразильські поліцейські називають їх "експрес-викраденнями". Як правило, заручників відпускають через декілька годин, забравши гроші та скориставшись кредитними картками. В однієї з останніх жертв бандитки відібрали 3.000 реалів – у перерахунку на долари США це близько $ 1660 - готівкою та зробили за її рахунок покупки на 17500 реалів - приблизно $ 9700.

"Банда блондинок" здійснила не менше 54 таких "експрес-викрадень", а діє вона в основному в Сан-Пауло та Ріо-де-Жанейро.

Банда блондинок
Банда блондинок

За даними ВВС, жертвами бандиток ставали виключно молоді багаті блондинки. Причина тому - можливість скористатися при покупках зовнішньою схожістю з жертвою, нехай і віддаленою.

Нещодавно поліцейським вдалося домогтися певного успіху в цій справі: вони заарештували трьох нальотчиць та чоловіка, який координував дії злочинниць. І тепер співробітники правоохоронних органів працюють над викриттям їхніх спільниць.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу