На титул "Міс Всесвіт" претендував трансвестит Автор: lesya · Опубліковано: 30.03.2012 13:01 · Розділ: Події у світі

Мріям 23-річної мешканки Канади ніколи не судилося здійснитися. Так, цими днями дівчина, яка планувала представляти Канаду на світовому конкурсі «Міс Всесвіт», дізналася, що представники організаційного комітету конкурсу визнали її «невідповідною правилам проведення змагань».

За даними Agence France-Presse Дженні Талакову (Jenna Talackova) дискваліфікували після того, як члени журі дізналися, що ще 4 роки тому претендентка на звання королеви краси була… чоловіком. В буквальному сенсі цього слова. Принаймні, впевненість у тому, що причина заборони участі в конкурсі криється саме в цьому, висловила сама героїня скандалу. В той час організатори відмовилися коментувати ситуацію.

Та попри це новоспечена дівчина продовжує успішно працювати моделлю, а натовпи її шанувальників виявилися незадоволеними рішенням журі. Так, група найактивніших канадців навіть підписала спеціальну петицію з вимогою повернути Дженні можливість взяти участь у конкурсі. Під документом з цією вимогою підписалося майже 30 000 канадців, які вважають рішення журі сексуальною дискримінацією.

Дженні Талакова (фото з сайту glianec.com)
Дженні Талакова (фото з сайту glianec.com)

Всього в канадському відбірковому конкурсі «Міс Всесвіт» візьме участь 65 красунь. А хто стане претенденткою на титул «Міс Всесвіту», буде відомо вже наприкінці травня. Головний конкурс повинен відбутися в грудні 2012 року.

До речі, перші трансвестити з’явилися ще в Стародавній Греції, тоді вони грали на сцені, оскільки лише чоловікам дозволялося брати участь у виставах.

А ось кілька найвидатніших трансвеститів в історії. Всередині XVIII століття видатний французький шпигун Шарль Женев'єв Луї Огюст Андре Тімоті Д'Еон де Бомон, народжений у 1728 році, вирушив з нездійсненною місією в Росію: він повинен був запобігти укладанню союзу між Російською імперією та Великобританією.

Юнак став француженкою Лією де Бомон, яку російська імператриця прийняла, як рідну, зробивши своєю фрейліною. Рум'яна, круглолиця та граціозна Лія з усіх сил відбивалася від наполегливих прихильників, частенько їй доводилося спати в одному ліжку з іншими гарненькими фрейлінами імператриці, однак вона нічим так і не видала своєї таємниці.

А ось іще один приклад - ізраїльська транс-діва Дана International, дівчина без національності, віку та статі, яка неодноразово здобувала перемогу на конкурсах краси, а в 1998 навіть стала переможицею "Євробачення".

Чоловіки свого часу захоплювалися довгоногою чорношкірою красунею з кліпу "It's raining man", яку, як виявилося, звали Ру Пол. Ру співає, знімається у фільмах, рекламує косметику та бере участь у різноманітних телевізійних шоу. А в 2006 році Ру Пол очолив комісію конкурсу "Альтернативна Міс Всесвіт".

Джерело: http://kp.ru/daily/

Інші новини розділу