Фото оголеної Скарлет Йоханссон коштуватимуть хакеру 60 років волі Автор: lesya · Опубліковано: 30.03.2012 10:46 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями знаменитого тепер хакера з Флориди на ім’я Крістофер Чейні (Christopher Chaney) визнали винним у зломі комп'ютерів американських знаменитостей та прослуховуванні їхніх телефонних розмов. В результаті його злочинних дій, за даними BBC, в Інтернет потрапили інтимні фотографії Крістіни Агілери та Скарлет Йоханссон.

Хакеру «пощастило»: спершу його звинувачували за 26 пунктами, в результаті чого Крістофера могли позбавити волі терміном на 121 рік. Однак завдяки активній співпраці Чейні з правоохоронними органами слідство залишило лише дев'ять пунктів звинувачення. Таким чином, тепер Чейні можуть засудити до 60 років ув'язнення та штрафу в розмірі 2,2 мільйона доларів. Окрім того, його, скоріше за все, зобов'яжуть виплатити моральну компенсацію своїм жертвам.

Скарлет Йоханссон (фото з сайту ua.korrespondent.net)
Скарлет Йоханссон (фото з сайту ua.korrespondent.net)

До речі, співробітники ФБР почали розслідування у цій справі ще в вересні минулого року. Федерали, перевіривши комп'ютер зломщика, віднайшли ще дані 50 знаменитостей – потенційних жертв Чейні, серед яких були актриси Джессіка Альба, Міла Куніс, співачка Крістіна Агілера, Рене Олстід, Майлі Сайрус та Ванесса Хадженс.

На допиті Крістофер Чейні зізнався, як йому вдалося отримати дані електронної пошти знаменитостей. Все виявилося не так уже й складно: спершу він шукав необхідні дані в офіційних щоденниках на ЖЖ (Live Journal), ретельно вивчав записи зірок в соціальній мережі Facebook та мікроблозі Twitter, а згодом зламував паролі.

Зламавши пошту, Чейні встановлював у кожному ящику функцію дублювання всіх електронних листів, які відправлялися на його адресу. Це й дозволяло Чейні отримувати електронну пошту навіть після того, як пароль відновлювався.

Скарлет сфотографувала себе сама (фото з сайту oblvesti.ru)
Скарлет сфотографувала себе сама (фото з сайту oblvesti.ru)

За словами хакера, зламувати чужі аканти йому допомагала функція «забули пароль». А решту необхідної інформації для відповіді на секретні запитання Чейні знаходив у мережі, не особливо при цьому напружуючись, оскільки більшість відомостей знаходиться у відкритому доступі в Інтернеті.

Зауважимо також, що злочинець не мав наміру продавати фотографії, а абсолютно безкоштовно пропонував їх різним сайтам.

Джерело: http://www.km.ru/

Інші новини розділу