Бажаючі врятуватися від кінця світу прямують до французького села Автор: lesya · Опубліковано: 28.03.2012 18:46 · Розділ: Цікаві факти

Гора, біля підніжжя якої розташувалося невеличке французьке село Бюгараш (в селі постійно мешкає всього 200осіб), з наближенням пророкованого індіанцями майя кінця світу перетворюється на сучасну версію Ноєвого ковчега. Приїжджають сюди здебільшого послідовники руху нью-ейдж. Вони вважають, що інопланетяни, які сьогодні чекають зі своїм космічним кораблем всередині Піка де Бюгараш, врятують людей з оточуючих територій, взявши їх з собою в новий вік.

З цих причин французьке поселення знаходитиметься під контролем місцевої влади аж до 21 грудня 2012 року. Більше того, за справу взялися представники урядової антисектантської служби MIVILUDES, створеної ще в 2002 році для нагляду за діяльністю сект.

До речі, село Бюгараш та однойменний гірський пік протягом багатьох століть ставали основою виникнення багатьох легенд. Однак найбільше відвідувачів тут спостерігається в останні місяці. У зв'язку з цим в Бюгараші різко зросли ціни на нерухомість.

Окрім появи нового простору для фінансових маніпуляцій, представники влади вкрай стурбовані можливістю психологічного впливу та навіювання на людей. До речі, з трагічним прикладом цих явищ історія вже стикалася.

Так, ще в 1993 році співробітники ФБР у США здійснили облогу маєтку "Маунт Кармел", розташованого в місті Уейко, – він став притулком для членів релігійної секти "Гілка Давидова". Облога тривала протягом довгих 50 днів і закінчилася штурмом, в якому взяли участь близько 700 осіб, танки та вертольоти. Під час штурму в маєтку почалася пожежа - сектанти підпалили себе самі. А ті, хто вижив, говорили, що все загорілося в результаті застосування вибухонебезпечного газу. Тоді загинуло 79 членів секти.

Історія села Бюгараш давно оповита таємницями. Причина тому - тутешня гора, яку називають "перевернутою": верхні пласти цієї скелі є старішими, ніж нижні. Подейкують, що Пік де Бюгараш має особливу магнетичну силу, є базою інопланетян та, можливо, в підземній частині гори захований навіть доступ в інший світ.

За окремими даними, близько 100 тисяч осіб мають намір 21 грудня відвідати гору, окутану численними легендами, а заповзятливі ділки безсоромно наживаються на цьому феномені. Так, деякі американські фірми пропонують всім бажаючим стати свідками кінця світу спеціальні тури в один кінець, а в сусідньому селі активно йде виробництво вин для відзначення цієї події.

Джерело: http://ru.tsn.ua/

Інші новини розділу