Ізраїльські вчені виявили, що у довгожителів хороший апетит Автор: Вікторія · Опубліковано: 19.06.2009 11:05 · Розділ: Цікаві факти

Про довге та здорове життя мріють всі. Тому недивно, що багато вчених присвячують всі свої сили пошукам рецептів молодості й довголіття. А нещодавно, ізраїльським вченим вдалося виявити ще одну ознаку довголіття, а саме - наявність гарного апетиту. В дослідженні, яке проводили фахівці з університету Бен Гуріона, взяли участь добровольці «золотого віку». Мова йде про майже три сотні чоловіків та жінок, вік яких становив від 78 років.

Науковці стежили за повсякденним життям цих людей, особливу увагу приділяючи їхньому апетиту. Що саме вживали добровольці, було не так важливо, основною була наявність або відсутність бажання поїсти. Разом з цим, вчені спостерігали і за способом життя учасників дослідження, зважаючи на їхні захворювання, минуле, історію трудової діяльності, ступінь задоволення суспільним та особистим життям, тощо.

Ці дослідження тривали дев'ять років, а результати дозволили зробити висновки, що хороший апетит віщує людям «золотого віку» довге життя. А ось погіршення апетиту, навпаки свідчить про велику вірогідність близької смерті, внаслідок тих або інших причин, пов'язаних зі здоров'ям людини та ступенем «зношеності» її організму.

Також хороший апетит служить, як показали дослідження, доказом задовільного стану здоров'я, а ще – душевного спокою, вдоволеності життям в цілому й оптимістичного, доброзичливого ставлення до оточуючого світу. Люди з гарним апетитом добродушні, та мають почуття гумору, а душевні хвороби, зазвичай обходять їх стороною.

Джерело israelinfo.ru


Інші новини розділу