Сучасна кухня: меблі-хамелеони та холодильник-дієтолог Автор: lesya · Опубліковано: 28.03.2012 07:51 · Розділ: Нові технології

Нещодавно для любителів всього нового та екстремально модного, чи то стосується одягу, чи інтер’єру, було створено оригінальні меблі для кухні. Основна їхня особливість у тому, що вони схожі на… хамелеона. Щоправда, не формою, а здатністю змінювати забарвлення.

Так, колір цієї феєричної кухні-хамелеона змінюється в залежності від кута падіння сонячних променів. Особливо цікавого ефекту досягається на гнутих кухонних фасадах - опуклі або увігнуті фасади переливаються кольорами, дозволяючи повністю оцінити незвичайність і красу меблевих гарнітурів.

Меблі міняються залежно від освітлення (фото з 1md.ru)
Меблі міняються залежно від освітлення (фото з 1md.ru)

Ця новинка кухонного інтер'єру представлена в колірній гамі, яка поєднує чотири барви: зелену, чорну, червону та золотисту.

Ще одна перевага таких меблів у порівнянні зі звичайними - це те, що виготовлені вони з сучасного пластику, який став екологічною альтернативою фарбованих емаллю кухонних фасадів.

Ще однією кухонною новинкою є модель холодильника, створена компанією LG. Її унікальність – у тому, що вона допоможе своєму власникові уникнути вживання зайвих калорій.

Так, у холодильник вбудований спеціальний сканер і комп'ютер. Їхнє завдання - ідентифікувати їжу, яка потрапляє всередину холодильної камери. Сканери фіксують всі ті продукти, які господар кладе всередину, відсилаючи отримані дані на комп’ютер. Спеціальна програма зіставляє отримані зображення з кількома тисячами фотографій різних продуктів та їхніми штрих-кодами.

Все, що потрібно зробити власнику, це ввести вручну свій індекс маси та максимально дозволену кількість калорій.

Отримавши початкові дані, холодильник почне фіксувати всі продукти, які людина достає протягом дня. І коли сумарна енергетична цінність їжі перевищить допустимий показник, холодильник голосовим сповіщенням повідомить власника про можливість переїдання.

Більше того, на внутрішньому боці дверей холодильника встановлено відеокамеру, яка дозволить дізнатися про наявність продуктів, не відкриваючи холодильника. За допомогою бездротового з'єднання зображення з холодильної камери передаватиметься на екран мобільного пристрою.

І ще одна цікава функція: просканувавши штрих-коди всіх розміщених у ньому продуктів, холодильник запам’ятає дату закінчення терміну зберігання і завчасно відправить інформацію про це власникові холодильника за допомогою SMS.

В Киеве сегодня огромнейший выбор магазинов, где можно приобрести мебель на свой вкус. Кожаная мебель Киев не для каждого. Это мебель элит-класса, она отличается своей красотой и, конечно же, практичностью.

Джерело: http://www.novate.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.